pakamera

Wzory - Światło: spotkaj się z projektantem!

Wzory - Światło: spotkaj się z projektantem!

Wzory - Światło to wyjątkowa edycja Warszawskich Targów Designu. W sobotę 24 sierpnia w Nowym Teatrze przy ul. Madalińskiego 10/16 w Warszawie, w godz. od 17.00 do 2.00, kilkudziesięciu projektantów pokaże wzory lamp i oświetlenia, a hala warsztatowa teatru zamieni się w tajemniczy, bajeczny świat stworzony przez światło i scenografię. Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. magazyn "Cztery Kąty".

Patronat D&W: Wzory - Światło. Warszawskie Targi Designu

Wzory - Światło to wyjątkowa edycja Warszawskich Targów Designu. Kilkudziesięciu projektantów pokaże wzory lamp i oświetlenia, a hala warsztatowa Nowego Teatru, zamieni się w tajemniczy, bajeczny świat stworzony przez światło i scenografię.

Łączenie kolorów: indygo jak jeansy - zawsze pasuje

Indygo to barwa, która choć intensywna - nie razi. Jednym akcentem potrafi nadać charakter całemu wnętrzu. I tak jak jeansy, pasuje do wszystkiego. Zobacz z czym łączyć indygo.

Zobacz wideo

Nie tylko IKEA - gdzie kupować niedrogie i ładne wyposażenie domu?

Nie tylko IKEA - gdzie kupować niedrogie i ładne wyposażenie domu?

na strony sklepów internetowych oferujących produkty hand made, np. DaWanda, Pakamera, Decobazar. Ich oferta jest ogromna. Można tam znaleźć prawdziwe perełki. Osoby wystawiające tam swoje produkty z reguły dopiero zaczynają sprzedawać, dlatego nie windują zbytnio cen. Sklepy sieciowe, jak Agata

10 pomysłów na zmysłową sypialnię

10 pomysłów na zmysłową sypialnię

- zawieszka Rustic Heart na białej wstążce, Fiorello, 20 zł; - skrzynka na klucze z sercem, Laur Design, 49 zł; - ława z palet z namalowanym sercem, Pakamera, 299 zł; - poduszka Sheep, home&you, 39 zł. Luksus dla wielu z nas bywa stymulujący, choć nie zawsze się do tego przyznajemy. Bogata, efektowna

Najnowsze