ozdoby z pleksi

BG

Dekoracyjne lustra: zamiast obrazu

Dekoracyjne lustra: zamiast obrazu

Lustra mogą być oryginalną dekoracją również reprezentacyjnych pomieszczeń. Nie tylko ze względu na nietypowy kształt - fragmenty wnętrza odbijające się w lustrzanych tafelkach wyglądają jak barwne kolaże.

Ozdoby choinkowe wykonane własnoręcznie

Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas radości, wspaniałej atmosfery i możliwości przebywania z najbliższymi. Sporo radości czerpiemy zarówno ze wspólnego ubierania drzewka, jak i samodzielnego wykonywania niektórych ozdób świątecznych. Poniżej kilka przykładów nietypowych, bardzo oryginalnych ozdób choinkowych, które przy odrobinie chęci i cierpliwości można wykonać samodzielnie albo w towarzystwie najbliższych.

Dom w stylu etno

Inspiracje sztuką ludową we współczesnych wnętrzach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ważne jest, by elementy nawiązujące do sztuki ludowej nie dominowały we wnętrzach. Najlepiej, gdy stanowią stylowy akcent.

Organizer na kosmetyki: najlepsza pomoc w utrzymywaniu porządku

Organizer na kosmetyki: najlepsza pomoc w utrzymywaniu porządku

makijażu. Organizer na kosmetyki może występować w różnych formach i rozmiarach. To, jaki produkt wybrać powinno być uzależnione od własnych preferencji i ilości posiadanych kosmetyków. Warto zdecydować się na uniwersalny organizer na kosmetyki, na przykład wykonany z przezroczystej pleksi, który będzie

Najnowsze