organizer na klucze

źródło: Tesa

DIY: dodatkowa półka na przechowywanie

DIY: dodatkowa półka na przechowywanie

Dodatkowa półeczka zawsze przyda się w domu: na klucze, gazetę czy jakiekolwiek inne drobiazgi. Schowek na podręczne przedmioty to element, który zapewni porządek i świetnie sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy brakuje nam miejsca.

Garderoba marzeń - jak ją urządzić?

Każda kobieta marzy o oddzielnym pomieszczeniu przeznaczonym tylko na ubrania. Jeśli dysponujesz miejscem, by urządzić wymarzoną garderobę, zobacz jak to zrobić! Nasze wskazówki przydadzą się również w odniesieniu do zwykłej szafy.

Jak optycznie powiększyć mieszkanie?

Małe mieszkania mają swój urok - wydają się cieplejsze, czujemy się w nich bezpieczniej, są przytulne i ekonomiczne. Jednak zbyt duża liczba przedmiotów lub nieodpowiednia aranżacja potrafią optycznie jeszcze bardziej zmniejszyć przestrzeń. Podpowiadamy jakich kolorów użyć, jakie meble i materiały wybrać, by mieszkanie optycznie wydawało się większe!

Jak zachęcić dziecko do nauki we własnym pokoju? Stwórz domową strefę nauki

Jak zachęcić dziecko do nauki we własnym pokoju? Stwórz domową strefę nauki

porządek to klucz do zachowania koncentracji. Jak zapanować nad bałaganem? Dzieciom często trudno zachować porządek i odkładać rzeczy na miejsce. Można im jednak tę - z pozoru nudną - czynność ułatwić dzięki personalizowanym organizerom, opisanym przegródkom i funkcjonalnym półkom, które pomieszczą

Najnowsze