organizacja szafy biżuteria

sprawdź też:

organizacja

Kasia Żechowicz

Garderoba marzeń - jak ją urządzić?

Garderoba marzeń - jak ją urządzić?

Każda kobieta marzy o oddzielnym pomieszczeniu przeznaczonym tylko na ubrania. Jeśli dysponujesz miejscem, by urządzić wymarzoną garderobę, zobacz jak to zrobić! Nasze wskazówki przydadzą się również w odniesieniu do zwykłej szafy.

Garderoba na poddaszu ze skosami

Garderoba na poddaszu to nie lada wyzwanie. Skosy ograniczają możliwość zorganizowania miejsca do przechowywania w sposób dobrze nam znany z klasycznej szafy. Nie oznacza to jednak, że garderoba na poddaszu nie może być funkcjonalna. Podpowiadamy, jak urządzić garderobę na poddaszu.

3 praktyczne i ładne dodatki do studenckiego pokoju

Właśnie rozpoczął się rok akademicki. Wielu studentów próbuje spersonalizować wynajmowane mieszkanie. Jak sprawić, żeby stało się one przytulne, funkcjonalnie i jak poczuć się w nim jak w drugim domu? Zobacz nasze sprytne propozycje w bardzo atrakcyjnej cenie, na każdą studencką kieszeń.

Zobacz wideo

Sprawdzone triki na organizację szafy

Sprawdzone triki na organizację szafy

zmieścimy więcej ubrań, łatwiej je będzie nam odnaleźć - bo wszystkie będą wyeksponowane w ten sam sposób, to jeszcze będą się mniej gniotły. Zrób to sam: woreczki z lawendą do szafy Masz dużo szalików i apaszek, które plączą się na dnie szafy? Jest prosty sposób na ich organizację. Wystarczy zapleść

Najnowsze