opinie płytki w sypialni

Wyjątkowe wnętrze mojego mieszkania

Wyjątkowe wnętrze mojego mieszkania

Własne cztery kąty to marzenie każdego. Posiadanie nieruchomości bywa uważane na wyznacznik poziomu życia, ale nam samym daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Ale, aby móc spokojnie zasypiać w swoim M, najpierw trzeba zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest jego urządzenie. Jak tego dokonać - i przy okazji nie zwariować?

Trendy wnętrzarskie na 2019. Co będzie modne?

Nowy rok zawsze przynosi nowe rozwiązania w wyposażaniu i wyglądzie naszych wnętrz. Czy 2019 będzie przełomowy, czy będzie raczej kontynuacją tego, co działo się w poprzednich latach? Przyjrzyjmy się kilku trendom, które będą na fali w tym roku.

Ogrzewanie podłogowe wodne. Jak wybrać panele podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to temat, który od lat budzi spore zainteresowanie. Wokół tego tego tematu krąży wiele mitów i sprzecznych informacji, dlatego postanowiliśmy rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania. Oto, 10 najczęściej zadawanych pytań o ogrzewanie podłogowe wodne.

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

: okap wyspowy, wyd. 400 m3/h, Elica PODOBNE CZY RÓŻNE? Mam osobną toaletę. Zastanawiam się, czy położyć w niej te same płytki ceramiczne co w łazience, czy jednak wybrać inne? Jestem za urządzeniem łazienki oraz toalety w podobnym klimacie, dlatego radziłabym położyć takie same płytki w obu

68,6 m kw. dla 3 osób: zmiany w nietypowym przedpokoju

Propozycja 1 Anna Malesińska W przedpokoju w miejscu dawnego w.c. jest teraz szafa wnękowa. Zlikwidowanie toalety pozwoliło przesunąć wejścia do mniejszych pokoi, co poprawiło ich ustawność. W jednym z nich jest teraz sypialnia rodziców, w drugim - pokój dziecka. W obu oprócz łóżek zmieściły się

Najnowsze