okleina z gazet

Okleina meblowa samoprzylepna. Którą okleinę wybrać i w jaki sposób ją zastosować?

Okleina meblowa samoprzylepna. Którą okleinę wybrać i w jaki sposób ją zastosować?

Drewniane meble możemy odnowić przy pomocy farby lub lakierobejcy - a co zrobić z meblami laminowanymi, jeśli nie chcemy ich malować? Dobrym rozwiązaniem może być okleina meblowa. Odpowiednio dobrany wzór odświeży aranżację - i posłuży dłuższy czas przy odpowiednim traktowaniu. Gdzie można kupić okleinę meblową? Czy można ją przykleić samemu, czy potrzebna będzie pomoc osoby z doświadczeniem? Ile kosztuje okleina meblowa?

Ława sercem salonu. Na jaką się zdecydować?

Ława pełni bardzo ważną funkcję w salonie. Ława w salonie powinna być użytkowa, ale też powinna się dobrze prezentować, ponieważ zajmuje ona zazwyczaj centralne miejsce w pomieszczeniu, w którym nie tylko spędzamy dużo czasu, ale też przyjmujemy gości. Szukając ławy do salonu należy zwrócić uwagę na to, żeby była ona dopasowana do naszych potrzeb, ale też powinna pasować wizualnie do wystroju salonu. Idealnie dobrana ława sprawi, że salon będzie miejscem, w którym miło będzie można spędzać każdą wolną chwilę.

Jak zapakować prezent - podpowiadamy, jak wykonać ładne opakowanie

Jak zapakować prezent bez kupowania dekoracyjnego papieru - lub o nietypowym kształcie? W jaki sposób go ozdobić, by prezentował się jeszcze bardziej atrakcyjnie? Zebraliśmy garść inspiracji - z nami zapakujesz ładnie każdy prezent!

Inspiracje: prasa wszędzie!

Inspiracje: prasa wszędzie!

RYNEK: kosz Pepero, wymiary od: śr. 30 cm, wys. 35 cm, materiał: 30% Bawełna / 30% Len / 40% Poliester, cena od: 69 zł, home&you RYNEK: okleina na meble Gazeta, fotonaklejka samoprzylepna, wymiary: 70 x 150 cm, cena: 126 zł, newmedia-art.pl RYNEK: worki podróżne na bieliznę A la gazeta, wymiary: 30

Stoliczku nakryj się!

Stoliczku nakryj się!

odłożyć gazetę, pilota, szklankę z herbatą, miseczki z łakociami jak nie na stoliczku/ławie? Ławy choć mniejsze od klasycznych stołów często osiągają takie same ceny. Postaraliśmy się znaleźć takie które kosztuja nie więcej niż 1000 zł., a wyglądają czasem na więcej.     Ława drewniana

Najnowsze