odrestaurowanie komody

red.

Stuletni dom w Szczecinie

Stuletni dom w Szczecinie

Ten stuletni dom w Szczecinie jest pełen światła i ciekawych dodatków. Jasne wnętrza i starannie dobrane meble tworzą mocny kontrast i niezwykle ciekawą aranżację. Zapraszamy do środka!

Mieszkanie Roku według PORTA

Mieszkanie Roku 2018 znajduje się w Łodzi. Zostało wyłonione spośród 1300 zgłoszeń, które napłynęły w konkursie ,,O!Tworz Mieszkanie" zorganizowanym przez markę PORTA DRZWI. Lokum należy do Oli i Adriana, którzy zaaranżowali je w eklektycznym stylu, gdzie nowoczesność przeplata się z elementami vintage. To połączenie zostało zagrodzone 1. miejscem w konkursie oraz kwotą 30 tys. złotych - a także tytułem ,,Mieszkanie Roku by PORTA".

Kolorowy dom na przedmieściach Melbourne

Kolorowy dom łapczywie chłonie ciepło promieni słonecznych za dnia, by powoli oddawać je w ciągu nocy. Łyka też każdą kroplę deszczu i puszcza ją w łazienkowo-kuchenny obieg. To dom inteligentny z natury.

Wnętrza: dekadenckie mieszkanie w nowojorskiej kamienicy

Wnętrza: dekadenckie mieszkanie w nowojorskiej kamienicy

, dziś podupadłych dzielnic Hawany - nosił ze sobą ich obraz jak talizman w kieszeni. - Nie zależało mi, żeby to mieszkanie skrupulatnie odrestaurować i przywrócić mu dawny blask - przyznaje. - Podobała mi się właśnie jego niszczejąca architektura, spłowiałe ściany, ukruszone sztukaterie. Chciałem

Najnowsze