obrazy z tkaniny obiciowe

Stylizacja: Agnieszka Zabrodzka, tekst: Ula Michalak, Agnieszka Zabrodzka

Mood board do wnętrz. Co to jest i jak ją stworzyć?

Mood board do wnętrz. Co to jest i jak ją stworzyć?

Co oznaczają słowa mood board, często używane przez projektantów wnętrz? Specjalistkę poprosiliśmy o wyjaśnienie, a stylistkę - o przykłady. Razem wyjaśniają nie tylko, co to jest mood board, ale też jak ją stworzyć.

Trendy: zasłoń okno!

Mieszając różne desenie, możemy uzyskać niezwykłe efekty. Śmiało łączmy kwiaty z kratką, orientalne wzory z paskami. Najbezpieczniej w podobnej kolorystyce. Dla równowagi zachowajmy wstrzemięźliwość w tkaninach obiciowych.

Nowoczesny dom pod Warszawą ukryty wśród drzew

Ukryty wśród drzew luksusowy dom to nowoczesne wcielenie podmiejskiego pałacu. Jest udaną próbą przełożenia klasycznych rezydencjonalnych tradycji na współczesny język projektowy.

Zobacz wideo

Agata Meble: wycieczka na lotnisko

Agata Meble: wycieczka na lotnisko

, uzyskamy wszelkie informacje o wyrobach. Tam też możemy się zwrócić o fachową poradę dotyczącą na przykład wyboru tkaniny obiciowej czy zestawień kolorystycznych. Zamów prenumeratę! To się opłaca! 12 numerów - tylko 64 zł! Czas oczekiwania na zamówienie zwykle nie przekracza czterech tygodni (na meble

Domy celebrytów. Zobacz, jak mieszkają polskie gwiazdy

Domy celebrytów. Zobacz, jak mieszkają polskie gwiazdy

Aktorka Monika Mrozowska urządziła dla siebie i rodziny pełen kolorów dom, w którym najważniejszym pomieszczeniem jest kuchnia. O wnętrzu opowiada jego gospodyni: Miejsce do pracy urządziłam oczywiście w kuchni. Komputer stoi na przemalowanej szafce nocnej. Na ścianie - obraz Olki Osadzińskiej

Najnowsze