obraz z marilyn monroe

Tekst: Katarzyna Kowalska, stylizacja: Agnieszka Osak-Rejmer, projekt wnętrza: Magdalena Pawluk, Maciej Twaróg/arcy Projekt architekci

Salon: aranżacja w blasku Marilyn Monroe

Salon: aranżacja w blasku Marilyn Monroe

W swoim nowocześnie zaaranżowanym warszawskim mieszkaniu pani Monika każdego dnia patrzy na... nowojorskie ulice. Robi to zresztą w doskonałym towarzystwie - wraz z nią widok metropolii podziwia Marilyn Monroe.

Mieszkanie z gwiazdami

Portret gwiazdy filmowej znów jest modnym motywem dekoracji wnętrz. Pop-art powraca do łaski! Oto kilka przykładów, jak zaaranżować mieszkanie, żeby zbliżająca się galę rozdania Oscarów obejrzeć w towarzystwie Marilyn Monroe lub Audrey Hepburn.

Strefa smaku: Restauracja Norma

Klimat modnych loftowych knajpek, intrygujący wystrój, autorska kuchnia polsko-włosko-azjatycka... Design jest tu równie bezpretensjonalny i zredukowany do sedna jak karta dań. Ponad normę wybija się dobry smak.

Wnętrza: mieszkanie w Kopenhadze

Wnętrza: mieszkanie w Kopenhadze

Coco Chanel, po Marilyn Monroe. Tu, w kopenhaskiej kamienicy, znaleźli godną partnerkę do dyskusji; kobietę, która żyje i pracuje według jednej spójnej koncepcji. ZOBACZ ZDJĘCIA WNĘTRZ MIESZKANIA W KOPENHADZE»

Najnowsze