obijanie krzesła

Redakcja

Stoły i krzesła. Jakie będą najlepszym wyborem?

Stoły i krzesła. Jakie będą najlepszym wyborem?

Stoły i krzesła to ważny element każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane stoły i krzesła to podstawa wyposażenia każdego wnętrza. Krzesła i stoły w naszym wnętrzu wpływają na komfort nie tylko domowników, ale też naszych gości. Chcąc zapewnić swoim bliskim możliwość cieszenia się swoim towarzystwem podczas wspólnych posiłków, warto dowiedzieć się, jakie stoły i krzesła będą nie tylko dobrze wyglądały, ale też będą wygodne i funkcjonalne.

Piękny design - meble i dodatki w stylu glamour [PRZEGLĄD]

Błysk, styl, elegancja i design - te słowa doskonale opisują styl glamour. Nie może zabraknąć efektownych dekoracji, pięknych mebli i dominującego elementu. Przygotowaliśmy dla Was przegląd mebli i dodatków w stylu glamour.

Puf - oryginalne i efektowne siedzisko

Kiedy znudziły Ci się fotele, krzesła oraz kanapa doskonałą i wygodną alternatywą stanie się puf. Niskie siedzisko, wykończone miękkim materiałem to praktyczny i wygodny mebel. Pufy wykonywane są z tkanin, drewna oraz wikliny. Z czym je zestawiać by efektownie się prezentowały? Jaki rodzaj wybrać? Doradzamy!

W klasycznym wnętrzu

dominowała jasna kolorystyka. Ściany malowano najczęściej na pastelowe kolory i dodatkowo ozdabiano za pomocą szablonów dyskretnymi wzorami, na przykład w kształcie medalionu. Popularne było też obijanie ścian jedwabną tkaniną. Zresztą w owych czasach rola tkanin w mieszkaniach stała się bardzo ważna. W

Salon romantyczny

kwiatowymi wzorami i wiosenna kolorystyka. Dominują słodkie pastele ścian, zasłon i dekoracji. Salon wprost zachęca do odpoczynku, zwłaszcza wygodna kanapa, rozbielane drewniane krzesła z wygodnymi oparciami (prawie jak fotele) i podręczny stolik kawowy. Meble nie wywodzą się z jednej epoki. Wręcz przeciwnie

Najnowsze