obijanie krzesła

KM

Piękny design - meble i dodatki w stylu glamour [PRZEGLĄD]

Piękny design - meble i dodatki w stylu glamour [PRZEGLĄD]

Błysk, styl, elegancja i design - te słowa doskonale opisują styl glamour. Nie może zabraknąć efektownych dekoracji, pięknych mebli i dominującego elementu. Przygotowaliśmy dla Was przegląd mebli i dodatków w stylu glamour.

Puf - oryginalne i efektowne siedzisko

Kiedy znudziły Ci się fotele, krzesła oraz kanapa doskonałą i wygodną alternatywą stanie się puf. Niskie siedzisko, wykończone miękkim materiałem to praktyczny i wygodny mebel. Pufy wykonywane są z tkanin, drewna oraz wikliny. Z czym je zestawiać by efektownie się prezentowały? Jaki rodzaj wybrać? Doradzamy!

W klasycznym wnętrzu

Styl klasycystyczny, panujący w zamożnych domach w pierwszej połowie dziewiętnastego wieku, miał wiele odmian, a co za tym idzie - i nazw. Na przykład w Anglii zwano go regencją, we Francji empire, a w krajach Europy Środkowej biedermeierem.

Salon romantyczny

kwiatowymi wzorami i wiosenna kolorystyka. Dominują słodkie pastele ścian, zasłon i dekoracji. Salon wprost zachęca do odpoczynku, zwłaszcza wygodna kanapa, rozbielane drewniane krzesła z wygodnymi oparciami (prawie jak fotele) i podręczny stolik kawowy. Meble nie wywodzą się z jednej epoki. Wręcz przeciwnie

Najnowsze