obi kuchnie

sprawdź też:

obi

SN

Gres szkliwiony - propozycje z popularnych sklepów

Gres szkliwiony - propozycje z popularnych sklepów

Efektowny i wodoodporny gres szkliwiony idealnie nadaje się do wykończenia łazienki, kuchni czy salonu. Płytki o gładkiej powierzchni cechuje wysoka odporność na odbarwienia i działanie środków chemicznych - bez trudu utrzymamy je w czystości. Ogromny wybór wzorów pozwala na idealne dopasowanie ich do stylu pomieszczenia. W jakim wydaniu znajdziemy gres szkliwiony w popularnych sklepach? Sprawdźcie.

Zlewozmywak jednokomorowy: gdzie sprawdzi się najlepiej?

Zlewozmywak jednokomorowy to najlepsze rozwiązanie do niewielkich kuchni, jednak świetnie sprawdzić może się też w większych pomieszczeniach. Wszystko zależy od jego przeznaczenia i upodobań domowników. Radzimy, kto powinien zdecydować się na zlewozmywak jednokomorowy.

Bateria kuchenna - jaka sprawdzi się w waszej kuchni?

Bateria kuchenna to element, którego nie może zabraknąć w żadnej funkcjonalnej kuchni. Poza podawaniem wody, baterie kuchenne mogą też pełnić inne funkcje, w tym także dekoracyjną - wystarczy postawić na baterię o ciekawej, designerskiej formie, aby stała się ozdobą wnętrza. Radzimy, która bateria kuchenna najlepiej sprawdzi się w waszej kuchni.

Płytki łazienkowe - przegląd aktualnych trendów

Płytki łazienkowe - przegląd aktualnych trendów

Castoramy znajdziemy m.in. płytki o charakterze surowym, przypominające beton. Tego typu materiały są bardzo modne nie tylko w wykończeniu łazienek, ale również kuchni, salonu czy innych pomieszczeń. To efekt wciąż aktualnego zauroczenia stylem  industrialnym, który wciąż ma wielu zwolenników. Płytki

Panele podłogowe. Jak położyć panele?

Panele podłogowe. Jak położyć panele?

zachowuje swój atrakcyjny wygląd. Wzór oraz kolor produktu imitują drewno, dzięki czemu całość prezentuje się elegancko i klasycznie. W ofercie panele dostępne są także w innych kolorach. Castorama, panel stylizowane Colours Route AC4, 40 zł/m kw. Panele podłogowe Obi Panel podłogowy ma wysoką klasę

Najnowsze