notatnik z imieniem

KM

Praktyczny i ładny prezent dla niej - najciekawsze propozycje

Praktyczny i ładny prezent dla niej - najciekawsze propozycje

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent dla swojej mamy? Chcesz, by prezent był praktyczny, ładny i wywołał uśmiech na jej twarzy? Chcesz, żeby był spersonalizowany? Trafiłeś idealnie! Przygotowaliśmy listę TOP prezentów, z których ucieszy się każda kobieta.

Prezenty dla nauczyciela - drobiazgi z okazji Dnia Nauczyciela

Niedługo Dzień Nauczyciela. Choć są zwolennicy i przeciwnicy tego święta, wedle zwyczaju warto podziękować nauczycielom, wychowawcy za opiekę, pomoc i przekazaną wiedzę. Jaki prezent kupić dla nauczyciela, by nie czuł się skrępowany. Jaki prezent będzie skromny, osobisty i niezobowiązujący? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy garść pomysłów na prezent!

Crazyshop zaskakuje - personalizowane akcesoria dla zwierzaków

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt, warto z tej okazji zadbać o swojego czworonożnego przyjaciela. Tym razem wzięliśmy pod lupę ofertę sklepu Crazyshop, który zaskakuje i wprowadza do sprzedaży akcesoria dla zwierzaków. Co tam znajdziemy? Nie zabrakło też czegoś dla właścicieli!

Napisy we wnętrzach - modne poduszki, plakaty i tabliczki z napisami

Napisy we wnętrzach - modne poduszki, plakaty i tabliczki z napisami

Kiedyś gościły w książkach i notatnikach, dziś przenoszą się na ściany i kafelki, zdobią tekstylia i gadżety. Mowa o napisach, które stały się wyjątkowo modnym akcentem w aranżacji wnętrz. Najbardziej popularne są napisy z motywującymi frazami albo złotymi myślami, które nigdy nie tracą na

Najnowsze