neon dekoracyjny do domu

AO, projekt i zdjęcia: Ewelina Golinowska, EG Projekt

Dom pod Warszawą w stylu prowansalskim

Dom pod Warszawą w stylu prowansalskim

Jasny, przestronny i pełen dobrych pomysłów, taki jest podwarszawski dom młodych rodziców. Jego wystrój został zainspirowany prowansalskimi willami.

Wnętrza: apartament w dawnej manufakturze szkła

350-metrowe mieszkanie włosko - francuskiej pary ma plan litery C i niewielkie zielone patio pośrodku. Pełno w nim dzieł sztuki, designu nowoczesnego i vintage, wyrobów mistrzów rzemiosła.

Oświetlenie LED - żarówki, taśmy, lampy. Zastosowanie oświetlenia ledowego

Oświetlenie LED pomoże dobrze, ładnie i tanio oświetlić mieszkanie. LED-y występują pod różnymi postaciami i dają ogromne możliwości - jako żarówki, taśmy oraz lampy. Podpowiadamy, które wybrać oraz jak zastosować oświetlenie LED w domu.

Spis treści

japońskiej kultury Wnętrza W blasku neonu; Domowe zoo - przedmioty w wyrazistych barwach oraz inspirowane światem zwierząt W krainie optycznych iluzji - jak za pomocą trików zmienić proporcje wnętrza Kosmetyka stosowana - subtelna metamorfoza nieatrakcyjnej łazienki Obrazy ozdobią twój dom - w następnych

Jak podpisać mieszkanie? Litery we wnętrzach

w zdecydowanie kameralny sposób. Słowa i wyrazy pojawiające się we wnętrzach, bywają pożyteczne: służą jako gazetniki, podpórki do książek, półki, lustra, kwietniki, dodatkowe oświetlenie czy też wieszaki. Ich kształty i ułożenie inspirują do szukania dodatkowych funkcji, poza ozdobą domu zarówno w

Najnowsze