nawilżacze parowe powietrza

Natalia Szyperek

Nawilżacz powietrza: jak działa i czy warto go mieć? Poznaj TOP sprzęty do pomieszczeń

Nawilżacz powietrza: jak działa i czy warto go mieć? Poznaj TOP sprzęty do pomieszczeń

Jakość powietrza, w którym przebywasz ma ogromny wpływ na twoje zdrowie i samopoczucie. Suche powietrze może powodować problemy z układem oddechowym i skórą, a nawet kłopoty z koncentracją. Na szczęście można to w łatwy sposób rozwiązać, kupując nawilżacz powietrza. Jak działa i który ze sprzętów jest najlepszy? Podpowiadamy!

Nawilżacz powietrza - jaki model jest najlepszy? Podpowiadamy!

Wilgotność powietrza w mieszkaniu jest ważna dla naszego zdrowia. Minimalna powinna wynosić około 30%. Jeśli jest ona mniejsza, powinniśmy pomyśleć o zakupie nawilżacza powietrza. Który model najlepiej wybrać? Sprawdźcie!

Nawilżacze powietrza: jakie wybrać?

Właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniach wpływa na komfort pracy i wypoczynku, pomaga również utrzymać w dobrej formie nasz układ oddechowy. Zarówno zbyt wysoki poziom wilgoci w powietrzu, jak i jej niedobór mają niekorzystny wpływ na otoczenie.

Urządzenia: niezbędne rozpylacze

Urządzenia: niezbędne rozpylacze

NAWILŻACZE POWIETRZA. Nawilżacz powietrza parowy Fred. Wyposażony w higrostat, który pozwala na regulowanie poziomu wilgotności powietrza. Cicha praca, dwa ustawienia mocy (eco i normal) i automatyczne wyłączanie powodują dodatkowo, że Fred to niesłychanie przyjazne urządzenie, doskonale

Najnowsze