nawilżacze na grzejniki

Karolina Kielak

Domowy nawilżacz powietrza - jakie modele są dostępne w sklepach?

Domowy nawilżacz powietrza - jakie modele są dostępne w sklepach?

Wilgotność powietrza w mieszkaniu odgrywa bardzo istotną rolę dla naszego zdrowia. Jej minimalna wartość powinna wynosić około 30%. Jeśli jest mniejsza, warto pomyśleć o zakupie nawilżacza powietrza. Sprawdziliśmy jakie modele są dostępne na rynku i jak działają.

Kroton - roślina doniczkowa o kolorowych liściach

Kroton, inaczej trójskrzyn pstry to bardzo popularna roślina doniczkowa. Cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na piękne kolorowe liście. Jak pielęgnować kroton? Jak go rozmnożyć, ukorzenić, a także jak o niego dbać i jak uratować przelany kroton? Podpowiadamy!

Jak skutecznie pozbyć się wilgoci z domu?

Zbyt duży poziom wilgotności powietrza w mieszkaniu ma negatywny wpływ na wyposażenie mieszkania, nasz komfort, samopoczucie i wywoływać groźne choroby. Wyjaśniamy, skąd bierze się wilgoć w domu, jak się jej pozbyć i przede wszystkim - jak przeciwdziałać. Przedstawiamy skuteczne sposoby.

Stylowa podłoga polska. Długie deski czy parkiet z beczek po whisky?

Stylowa podłoga polska. Długie deski czy parkiet z beczek po whisky?

postawionych na grzejnikach. Przed każdym montażem należy też dokładnie sprawdzić jakość wszystkich desek podłogowych oraz wilgotność posadzki, na której mają być ułożone (podłoże betonowe do 2% wilgotności, drewniane – 8%, anhydrytowe – 0,5%) . Montaż drewnianej podłogi powinien się odbyć po

Najnowsze