narzuta z futra

KK

Futrzane koce - hit Instagrama

Futrzane koce - hit Instagrama

Za oknem coraz bardziej jesienna pogoda. Warto uzbroić się w kubek gorącej herbaty lub kakao i ciepły koc. Na szczególną uwagę zasługuję futrzane modele, które stały się hitem Instagrama.

Ciepłe koce w skandynawskim stylu

Za oknem pogoda coraz bardziej jesienna. Pomimo pięknego słońca niezbędny będzie ciepły koc. Wybraliśmy dla Was ciepłe modele w skandynawskim stylu. Są praktyczne i piękne!

5 zasad - jak urządzić idealną sypialnię?

Marzysz o komfortowym odpoczynku, ale masz problemy z zaśnięciem? Aranżacja sypialni ma na to ogromny wpływ. Podpowiadamy, jakie 5 zasad warto spelnić urządzając sypialnię, by była nastrojowym i komfortowym miejscem, w którym odetchniesz od zgiełku i natloku obowiązków.

Zobacz wideo

Najpopularniejsze style urządzania wnętrz

Najpopularniejsze style urządzania wnętrz

konsolek, pikowanych sof, foteli oraz zagłówków łóżek oraz futrzanych dodatków. Ze sztucznego futra mogą być wykonane dywany, poduszki, narzuty czy pokrycia drobnych mebli.  Styl Hampton - elegancja na wakacjach Aranżacje wnętrz w stylu Hampton pochodzą ze wschodniego wybrzeża USA. Tam właśnie

Hity wnętrzarskie sprzed lat. Jak kiedyś mieszkaliśmy?

Hity wnętrzarskie sprzed lat. Jak kiedyś mieszkaliśmy?

elementem wnętrza jest oczywiście również podłoga, ale czymże by była bez stosownego przyozdobienia. Ciekawie prezentowały się wielobarwne kompozycje z dywanów i wzorzystych chodniczków. Lata '90 przyniosły nam odrobinę szaleństwa w postaci niedźwiedzich futer. Miękkie włosie pozwalało do woli wylegiwać się

Najnowsze