narzuta na łóżko zara

Karolina Mucha

Underwater - nowa kolekcja Zara Home

Underwater - nowa kolekcja Zara Home

Za oknem ciągle zimowa aura, mimo wszystko projektanci znanej sieciówki z artykułami dekoracyjnymi i wystrojem wnętrz wychodzą zimie naprzeciw! Zara Home już teraz prezentuje wspaniałą ofertę na wiosnę 2017. Czym zaskoczy nas kolekcja Underwater?

Sypialnie - aranżacje w różnych stylach

Sypialnie - aranżacje tych wnętrz dają duże pole do popisu. Urządzamy je, by wypocząć, porządnie się wyspać, ale również wykorzystać miejsce, które zostanie po ustawieniu łóżka, na przechowywanie ubrań. Wybraliśmy sypialnie, których aranżacje zwróciły naszą uwagę.

Jesienne dekoracje do mieszkania - naczynia, oświetlenie, tekstylia

Jesień w pełni, dlatego czas na zmianę dekoracji w mieszkaniu. Kolorowe akcesoria i dekoracje sprawią, że aura w naszym domu będzie dużo bardziej przytulna, a jesień nie będzie wydawała się tak smutna i szara. Jakie dekoracje wybrać do mieszkania, by w pełni poczuć klimat złotej polskiej jesieni nawet, gdy za oknem pada deszcz? Doradzamy!

Aranżacja pokoju dla 5-letniego chłopca

Aranżacja pokoju dla 5-letniego chłopca

Szafa i półki-kubiki (stolarz) 3900 zł Narzuta i poduszki (Zara Home) 350 zł Półki na książki (IKEA) 50 zł Kosz na zabawki (skandikids.pl) 290 zł Pozostałe dodatki 1550 zł Razem 9082 zł (bez kosztów robocizny)

Najnowsze