nap tkaniny

KK

Komplety do spania: kołdry i poduszki z Lidla - są przecenione!

Komplety do spania: kołdry i poduszki z Lidla - są przecenione!

Jaki powinien być idealny komplet do spania? Kołdra i poduszki obowiązkowo musi dawać ciepło, ale jednocześnie przepuszczać powietrze, co zapewni komfort podczas snu. Coraz częściej w ofercie sieci sklepów Lidl pojawiają się komplety marki Meradiso w naprawdę świetnych cenach. Jakość również zachęca do zakupu. Teraz niektóre modele są dodatkowo przecenione!

W dwóch cenach

Jeśli wypatrzysz rzecz, która idealnie odpowiada twoim oczekiwaniom i gustowi, odwiedź jeszcze inne sklepy. Często bywa, że zakupy można zrobić znacznie taniej.

Hotel z niezwykłym wystrojem - Mercure w Krakowie pod Wawelem

Hotel Mercure w Krakowie mieści się niedaleko Wawelu. Projektanci wystroju nawiązali więc kreatywnie do tradycji miasta. W wyjątkowo przytulnym lobby miło jest wypić kawę. I to w tak w doborowym towarzystwie - polskich królowych oraz ikon światowego designu.

Odkrywamy kołdrę

Odkrywamy kołdrę

również mieszankę bawełny i poliestru, łączącą zalety włókien naturalnych oraz sztucznych - taka tkanina jest więc dodatkowo wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wierzchnią warstwę szyje się też z mikrowłókien, nazywanych mikrofibrą albo mikrofazą. Cienkie włókna poliestrowe i poliamidowe są

Najnowsze