nakładki na schody drewniane

redakcja

Co położyć na schody zewnętrzne zamiast płytek? Podpowiadamy!

Co położyć na schody zewnętrzne zamiast płytek? Podpowiadamy!

W czasie budowy lub renowacji domu w końcu stajemy przed dylematem, jaki materiał zastosować do wykończenia schodów zewnętrznych. Pomysł na schody zewnętrzne to nie tylko płytki ceramiczne, chociaż wszelkie płytki stopnicowe są bardzo popularnym trendem. Jest kilka innych materiałów, które równie dobrze sprawdzą się w roli okładziny na schody betonowe zewnętrzne. Dowiedźcie się jakie materiały są najpopularniejsze i na jakie parametry zwrócić uwagę podczas zakupu.

Chodnik dywanowy do przedpokoju - jaki wybrać? Mamy modele przecenione prawie o połowę!

Z pewnością każdy z nas posiada choć jeden chodnik dywanowy, który jest nieodłącznym elementem dekoracyjnym podłogi. Zauważyliśmy jednak, że na wybór odpowiedniego chodnika poświęcamy mało czasu, w porównaniu do mebli czy dodatków. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze chodnika dywanowego do przedpokoju oraz jaki wybrać. Sprawdź!

Przepis na wygodne schody wewnętrzne

Schody są niezbędne, aby dostać się na wyższą kondygnację. Muszą być wygodne i bezpieczne, nie zaszkodzi więc dokładnie sprawdzić, czy to, co zaproponował architekt, jest na pewno dobrym rozwiązaniem.

Sypialnia w salonie - jak połączyć pokój dzienny z miejscem do spania?

Sypialnia w salonie - jak połączyć pokój dzienny z miejscem do spania?

otwartą, dużą i wysoką przestrzeń, świetnym rozwiązaniem może być sypialniany kącik na antresoli. Wówczas łóżko możemy zamienić na materac, a antresola taka nie musi być szczególnie wysoka. Ważne, by zadbać o odpowiednie barierki i zabezpieczenia na schodach (np. miękkie nakładki antypoślizgowe), tak by

Najnowsze