nakładki na deskę do prasowania

KK

Deska do prasowania - jak wybrać? Funkcjonalne modele [wybór redakcji]

Deska do prasowania - jak wybrać? Funkcjonalne modele [wybór redakcji]

Wśród mnóstwa domowych obowiązków dużo czasu zajmuje prasowanie. Czyste i pozbawione zagnieceń ubrania to gwarancja zadbanego wizerunku, co jak wiadomo jest kluczową sprawą w kontaktach z innymi ludźmi. W każdym domu niezbędna jest deska do prasowania. Jak wybrać najlepszą, by była funkcjonalna, zajmowała mało miejsca i była ładna? Podpowiadamy!

Deska do prasowania - niezbędna w każdym domu

Wśród mnóstwa domowych obowiązków dużo czasu zajmuje prasowanie. Czyste i pozbawione zagnieceń ubrania to gwarancja zadbanego wizerunku, co jak wiadomo jest kluczową sprawą w kontaktach z innymi ludźmi. W każdym domu niezbędna jest deska do prasowania. Jak wybrać najlepszą?

Parownica do ubrań - funkcje, zastosowanie, najlepsze modele

Parownica do ubrań (zwana inaczej steamerem) to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią tradycyjnego prasowania. Urządzenie to z powodzeniem zastąpi żelazko, przyda się również w innych pracach domowych. Poznajmy jego funkcje oraz modele, które warto kupić.

Letnie porządki z Biedronką!

Letnie porządki z Biedronką!

ułatwią prasowanie. Wybierając deskę do prasowania zauważmy, że ta z Biedronki ma blat wykonany z metalowej siatki. Dzięki płynnej regulacji wysokości można ją dopasować do wzrostu osoby prasującej, a blokada zabezpieczająca uniemożliwi samoczynne złożenie się deski. Generalne porządki, zadbaj o swoje

Najnowsze