najmodniejsze kafelki do kuchni

Zielony kolor w aranżacji wnętrz

Zielony kolor w aranżacji wnętrz

Zielony kolor jest bardzo chętnie wykorzystywany w aranżacjach wnętrz. Najczęściej pojawia się w salonach, jednak odpowiednio wprowadzony, świetnie odnajdzie się także w sypialni, kuchni a nawet łazience. Sprawdźcie, jak zaaranżować piękne wnętrze z zielenią w roli głównej.

Płytki łazienkowe - przegląd aktualnych trendów

Płytki łazienkowe są elementem, który może stworzyć niepowtarzalny klimat wnętrza albo całkowicie je przekreślić pod względem estetycznym. Warto dobrze przemyśleć ich wybór - to one decydują o stylu kąpielowej przestrzeni. Aktualne trendy mogą nam pomóc w podjęciu decyzji - wybierzmy płytki łazienkowe, które będą modne i jednocześnie uniwersalne. Sprawdźcie wybrane przez nas propozycje.

Najmodniejsze płytki - przegląd wzorów i motywów

Jakie płytki wpisują się w trendy wnętrzarskie roku 2019? Przedstawiamy Wam wzory, które będą królowały w najbliższym czasie w sklepach i w mieszkaniach, jako płytki podłogowe i ścienne. Płytki drewnopodobne, wzory heksagonalne, płytki imitujące marmur i beton - nam bardzo się podobają!

Drewno w kuchni

właściwie chroniona podłoga.Piętno nowoczesnościDziś kuchnia jest nie tylko centrum życia rodzinnego, coraz częściej otwarta na salon awansuje również na ważne miejsce w życiu towarzyskim. Gotujemy w niej tak samo często, jak przyjmujemy gości. Powinna więc wyglądać równie dobrze jak salon, upodobnić się do

Kafelki na wybiegu, czyli co jest modne

Kafelki na wybiegu, czyli co jest modne

, Opoczno, 57,50 zł/szt. Fot. producent Fot. producent Pośród wzorów tradycyjnych najmodniejsze wydają się motywy zaczerpnięte z kultury Maroka, Meksyku, Hiszpanii i Portugalii. Tak zdobione kafelki są nieduże, bardzo kolorowe (z przewagą odcieni niebieskiego i żółtego), ozdobione wyrazistymi wzorami

Najnowsze