najmniejsze wc

Eleganckie mieszkanie na Mokotowie

Eleganckie mieszkanie na Mokotowie

Jak sprawić, by mieszkanie w starym budownictwie, podzielone na małe pomieszczenia, stało się przestronnym, eleganckim apartamentem? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie razem z Pracownią Architektoniczną Wyrzykowski Studio.

Przytulne mieszkanie w klimacie urban jungle. Spokojna przystań dla rodziny

We wnętrzach dominuje naturalny niebejcowany dąb oraz zieleń, która prowadzi narrację w tej aranżacji. Występuje ona w wielu odsłonach: na tkaninach, meblach, dodatkach i ścianach. Cała kompozycja, wraz z żywymi roślinami, stworzyła w mieszkaniu klimat w stylu urban jungle.

59 m2. Jak urządzić pokój dla gości i garderobę

Nasze nowe mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i w.c. Jest nam potrzebna sypialnia i pokój gościnny, który w przyszłości będzie pokojem dziecka. Chcielibyśmy zlikwidować osobne w.c., a wygospodarowane w ten sposób miejsce przeznaczyć na garderobę.

Inspiracje: półki i schowki w małej łazience

Inspiracje: półki i schowki w małej łazience

łazience. Zwykle jest ona najmniejszym pomieszczeniem, a liczba potrzebnych tam rzeczy przyprawia czasem o zawrót głowy. Niełatwe jest wygospodarowanie miejsca do przechowywania akcesoriów, kosmetyków oraz wszystkiego co potrzebne do codziennej toalety. Jeśli układ pomieszczenia jest prosty i łazienka nie

Najnowsze