najlepsze projekty kawalerek

Kasia Żechowicz

Dizajnerskie i pożyteczne - trzy przedmioty idealne na prezent dla najbardziej wybrednych

Dizajnerskie i pożyteczne - trzy przedmioty idealne na prezent dla najbardziej wybrednych

Ma już całą szafę ubrań, piwnicę pełną akcesoriów i wyposażone mieszkanie? Takiej osobie najtrudniej kupić prezent, bo wydaje się, że ma wszystko. A jednak! Są przedmioty, które rzadko kupujemy sobie sami, a zawsze się z nich cieszymy, bo są pożyteczne i oryginalnie wyglądają.

Ściany z tkanin

Alternatywa dla ścianek działowych.

Bezpłatne usługi dekoratora wnętrz BoConcept

Potrzebujesz nowych pomysłów i inspiracji? Nie jesteś pewien czy dokonałeś właściwych wyborów? Nie masz pewności czy nowa sofa będzie pasować do pozostałych mebli? Nie wiesz jak funkcjonalnie i niebanalnie zaaranżować salon? Czy kolory, które lubisz sprawdzą się w sypialni? W dniach 15 maja - 15 czerwca 2013 pomoże Ci dekorator wnętrz BoConcept.

Mieszkania w nowojorskim stylu. 8 aranżacji wnętrz inspirowanych Manhattanem

Mieszkania w nowojorskim stylu. 8 aranżacji wnętrz inspirowanych Manhattanem

jednej konwencji aranżacyjnej; pomieszano różne style, z każdego wybierając to, co najlepsze. I tak z nowojorskiego wzięto eleganckie meble i dekoracyjne dodatki, które przyciągają uwagę dopracowanym kształtem i ciekawym szczegółem, a ze skandynawskiego - jasną, sprzyjającą relaksowi kolorystykę oraz

Kosze gabion we wnętrzach

się również błękitne szkło. W nocy jest podświetlone elektrycznymi lampkami.   Kawalerka - najlepsze pomysły z polskich projektów» Metro w Sztokholmie - galeria sztuki pod ziemią»   Dom w wieży ciśnień»      

TOP 10 wspaniałych kawalerek

warszawskich kawalerek, autorem projektu jest pracownia Camera. www.camera.waw.pl Przestronność w małym mieszkaniu to podstawa, jednak często trudna do osiągnięcia. Nawet kilku metrowa przestrzeń może wydawać się większą gdy tylko wypełni ją naturalne światło. Ten prosty zabieg zastosowało studio ZUPART w

Najnowsze