nadstawka kredensu

W kuchni połączenie nowoczesności z tradycją może dać zaskakujące efekty. Wnętrze wygląda oryginalnie i jest bardzo praktyczne.

Meble po przejściach, lecz z przyszłością

Meble po przejściach, lecz z przyszłością

Umiejętne połączenie mebli z minionych lat z nowoczesnymi to nie tylko sposób na oryginalność we wnętrzu, ale i nierzadko na obniżenie kosztów jego urządzenia.

Sielska aranżacja mieszkania w Warszawie

Jak stworzyć sielską aranżację mieszkania? Po pierwsze, trzeba mieć oko. Żeby dojrzeć urodę starych mebli, na które inni nawet nie spojrzą. Po drugie, niezbędne jest trochę talentu, by przywrócić im dawny blask. Po trzecie, przyda się też odrobina szczęścia. Bo ono zawsze się przydaje.

Wyposażenie wnętrz: pomysłowe przeróbki

Drzwi w roli parawanu, stolik ze skrzynki na kwiaty? Zanim pozbędziesz się przedmiotu, który wydaje ci się zupełnie niepotrzebny, dobrze się zastanów - może uda się go wykorzystać w zupełnie nowej roli.

Mieszkanie kilku pokoleń

wygląd znacznie nowocześniejszy i zdecydowanie bardziej finezyjny. Podobny efekt przyniosła drobna przeróbka dość masywnego kredensu. Odłączono od niego nadstawkę dolnej szafki i jako samodzielny mebel powieszono ją na ścianie. Przestrzeń pomiędzy obydwoma częściami kredensu wykorzystano do

Najpopularniejsze tematy wnętrzarskie

piaskowiec w salonie pianino w salonie płytki nad blatem w kuchni półka nad łóżkiem ozdoby na kominek okleina na szafę obrazi do ramek obicie ściany za łóżkiem nadstawka kredensu malowana łazienka aranżacja schodów w salonie aranżacja nowoczesnej łazienki

Najnowsze

Nadstawka kredensu

Nadstawka kredensu

Nadstawka kredensu - dodatkowe miejsce. Nadstawka to doskonałe rozwiązanie, które daje nam dodatkowe miejsce, a możemy je wykorzystać na przechowywanie różnorodnych przedmiotów i akcesoriów kuchennych. Takie kredensy z nadstawkami najczęściej znajdują rozwiązanie w naszych kuchniach. Dawniej, za młodych lat naszych babć, cieszyły się dużą popularnością. Piękne, stare kredensy z nadstawkami możemy kupić jeszcze dzisiaj, a wystarczy je tylko odnowić.

Nadstawka kredensu - można ją dokupić. Kiedy kupujemy kredens, nie zawsze musi on być z nadstawką, ale możemy ją dokupić. Tylko musimy pamiętać o wymiarach kredensu, aby nie wziąć czegoś za dużego lub zbyt małego. Taki kredens możemy też postawić w salonie, a tam możemy w nim przetrzymywać porcelanę albo zestaw obiadowy.

Nadstawka kredensu - z szybą i lustrem. Najczęściej nadstawki można kupić z szybkami, za którym bardzo ładnie będą się prezentowały nasze filiżanki i inne akcesoria. Niektóre dostępne są również z lustrem pośrodku. Dostępne są w wielu ciekawych kolorach, chociaż dzisiaj coraz rzadziej można je spotkać. Idealnie nadają się dla osób, które urządzają pomieszczenia w stylu klasycznym. Możemy kupić coś starego i przywrócić to do dawnej świetności.