nóż nowoczesne ikea

KK

Gerlach - kultowy design PRL-u. To te sztućce pamiętamy z domu babci!

Gerlach - kultowy design PRL-u. To te sztućce pamiętamy z domu babci!

Od ponad 250 lat towarzyszą Polakom w kuchni i w jadalni. W czasach PRL-u zyskały miano kultowych. Dziś znów podobają się w wersji, która przywołuje na myśl czasy dzieciństwa, choć jeszcze niedawno to nowoczesny styl święcił największe triumfy. Sprawdziliśmy, w czym tkwi siła marki Gerlach - ikony polskiego designu, która chętnie wraca do korzeni. A ma do czego wracać!

Kevin sam w domu. Najpiękniejsze filmowe wigilie wszech czasów. Zainspirujcie się!

Kevin sam w domu - pamiętacie tę wigilię? Wy też możecie urządzić święta w iście hollywoodzkim stylu. Oto zestawienie dziesięciu najlepszych świątecznych przyjęć, które warto naśladować.

Sztućce

Jeśli obrus i zastawa są dekoracją stołu, to sztućce są jego biżuterią. Zobaczcie, w jaki sposób dopełnić całości. Oto najciekawsze propozycje projektantów.

Łódź Design Festival 2013 [FOTORELACJA]

. Fot. red. Śmigło do pizzy, czyli nowa elegancja na talerzu. Projektanci sięgają często po znajome przedmioty i modyfikują je według własnych impresji. Niektóre okazują się być dosłownie odlotowe. Fot. red. Nóż do kalafiora? Czemu nie: wydłużone, delikatne sztućce ułatwiają biesiadnikom sięganie

Najnowsze