mydelniczki cena

jk, mat. prasowe Coram

Włoska ceramika łazienkowa nagrodzona Red Dotem

Włoska ceramika łazienkowa nagrodzona Red Dotem

Jeden z największych i najbardziej zasłużonych konkursów projektowych na świecie Red Dot Design Award, organizowany jest już prawie od 60 lat. Wydarzenie zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku o znak czerwonej kropki ubiegało się cztery i pół tysiąca projektantów z całego świata.

Trendy: drewno i kamień we wnętrzach

Na fali ekologii naturalne materiały zyskały w świecie wnętrz silną pozycję. Oto nasze rady, jak urządzić dom dodatkami z drewna i kamienia. Pozornie kontrastowe tworzą świetny duet.

Łazienki z pomysłem

Często traktowane są po macoszemu. Nie rzucające się w oczy płytki i ewentualnie dekor służący jako jedyna ozdoba wnętrza. Łazienki maja być przede wszystkim praktyczne. Nie znaczy to jednak, że nie mogą być też efektowne!

Zobacz wideo

Miedź w domu - lśni i błyszczy

Miedź w domu - lśni i błyszczy

oryginalna mydelniczka, Ok. 440 zł, Bloomingville. To efekt współpracy włoskiej marki Moroso i odzieżowej marki Diesel. Mebel utrzymany w stylistyce industrialnej zrobił furorę na ostatnich targach designu w Mediolanie. Wykonany z malowanego aluminium, dostępny w szerokiej kolorystyce. Wzór, Moroso dla

Najnowsze