mydelniczka modna

Materiały prasowe, Instal-Projekt

Biały nie znaczy nudny: designerskie rozwiązania dla łazienki

Biały nie znaczy nudny: designerskie rozwiązania dla łazienki

Biel to najpopularniejszy łazienkowy kolor. Biała ceramika i białe obudowy sprzętów AGD sprawiają, że jest to kolor dominujący w aranżacji tego pomieszczenia. Żeby w pełni wykorzystać potencjał bieli i stworzyć ciekawy wystrój, należy sięgnąć po produkty o interesującej, uporządkowanej formie. Harmonia kształtów i oszczędny minimalizm to przepis na eleganckie, monochromatyczne wnętrze.

Miedź w domu - lśni i błyszczy

A wszystko zaczęło się od Toma Dixona. Jego kolekcja lamp zapoczątkowała wielką modę na miedź. Metaliczne naczynia, dodatki, a nawet meble w kolorze miedzi opanowały cały dom. Spójrz, jak pięknie prezentują się w łazience.

Trendy: drewno i kamień we wnętrzach

Na fali ekologii naturalne materiały zyskały w świecie wnętrz silną pozycję. Oto nasze rady, jak urządzić dom dodatkami z drewna i kamienia. Pozornie kontrastowe tworzą świetny duet.

Pięć sposobów na łazienkę

Pięć sposobów na łazienkę

staroświeckie, od razu staje się modne. Pokazujemy Państwu kilka łazienek na topie wraz z sugestiami stylistów, co należy wybrać z ogromnej oferty rynkowej, by stworzyć wnętrze bardzo spójne i harmonijne. 1 Ślad antyku Efekt wnętrza kojarzącego się z antycznymi rzymskimi termami możemy uzyskać bardzo łatwo

Najnowsze