modne salony 2014

Wioleta Bednarczyk

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

Pokój dziecięcy w stonowanych kolorach ziemi, z dekoracjami i meblami w duchu eko może być niebanalny, pobudza też rozwój i wyobraźnię. Maria Montessori, włoska lekarka i wizjonerka systemu kształcenia dzieci udowodniła to już dawno. Przed wami kreatywne i sprawdzone pomysły aranżacyjne na pokój malucha.

Nowoczesna kuchnia według projektantów

Ernestomeda to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów wysokiej klasy kuchni. Marka wdraża wiele pionierskich rozwiązań. Kuchnie projektuje zespół słynnych projektantów - Giuseppe Bavuso, Marc Sadler, Rodolfo Dordoni, Pietro Arosio czy Zaha Hadid. Zobaczcie, jak według nich wyglądać powinna nowoczesna kuchnia!

Majowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu przewodniego, którym jest przedpokój, szczególnie polecamy metamorfozę sypialni, dwie odmienne koncepcje aranżacyjne kuchni otwartej na salon oraz - jak co miesiąc - prezentacje pięknych mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent - książeczkę poświęconą aranżacjom małych łazienek.

Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

poduszkami siedziskach i oparciach. Rozłożyste fotele i różnego rodzaju stoliki kawowe. Zestawy wypoczynkowe wraz z akcesoriami tworzą zewnętrzną strefę wypoczynku, letni salon, w którym wygodnie spędzić można każdą wolną chwilę. Meble o eleganckich, nawiązujących dla klasyki liniach powstają z wytrzymałego

Najnowsze