modne salony 2014

Wioleta Bednarczyk

Sofy i fotele "nowego PRL-u". To design "na wypasie" inspirowany ikonami

Sofy i fotele "nowego PRL-u". To design "na wypasie" inspirowany ikonami

Sofy i fotele w stylu modern PRL to jedne z najbardziej pożądanych mebli i gorący trend w aranżacji wnętrz ostatnich lat. Ich współczesne odpowiedniki przypominają najlepsze modele z lat 50-80. ubiegłego wieku. To świetne wzornictwo do domu w stylu retro, vintage czy mid-century. Przedstawiamy piękne wypoczynkowe meble "nowego PRL-u" - top of the top 2020.

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

Pokój dziecięcy w stonowanych kolorach ziemi, z dekoracjami i meblami w duchu eko może być niebanalny, pobudza też rozwój i wyobraźnię. Maria Montessori, włoska lekarka i wizjonerka systemu kształcenia dzieci udowodniła to już dawno. Przed wami kreatywne i sprawdzone pomysły aranżacyjne na pokój malucha.

Nowoczesna kuchnia według projektantów

Ernestomeda to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów wysokiej klasy kuchni. Marka wdraża wiele pionierskich rozwiązań. Kuchnie projektuje zespół słynnych projektantów - Giuseppe Bavuso, Marc Sadler, Rodolfo Dordoni, Pietro Arosio czy Zaha Hadid. Zobaczcie, jak według nich wyglądać powinna nowoczesna kuchnia!

Majowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

, że z naszą pomocą Wam też się to uda. Redaktor naczelna Iwona Kmita Spis treści Temat numeru: przedpokój Jak salon - wnętrze z wygodnym tapicerowanym siedziskiem Nie bój się ciemności - niebanalna aranżacja z przewagą czerni Dobry układ - funkcjonalne wnętrze po przebudowie Ścisła specjalizacja

Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

poduszkami siedziskach i oparciach. Rozłożyste fotele i różnego rodzaju stoliki kawowe. Zestawy wypoczynkowe wraz z akcesoriami tworzą zewnętrzną strefę wypoczynku, letni salon, w którym wygodnie spędzić można każdą wolną chwilę. Meble o eleganckich, nawiązujących dla klasyki liniach powstają z wytrzymałego

Najnowsze