miętowe farby

Dekoracje wnętrz: poczuj miętę

Dekoracje wnętrz: poczuj miętę

Miętowy - kolor kojarzący się ze świeżością od kilku sezonów jest bardzo modny i coraz chętniej wykorzystywany do dekoracji wnętrz. Najczęściej pojawia się na niewielkich przedmiotach - zastawie, poduszkach, zegarach. Osoby odważniejsze dekorują nim meble, a nawet ściany.

Malowanie drewna. Jak odświeżyć jego kolor w ogrodzie lub na tarasie?

Drewno to szlachetny materiał pełen naturalnego uroku. Dodatkowo łatwo je zaimpregnować i nadać mu inny kolor czy odcień za pomocą farby, lakierobejcy lub oleju do drewna. Te zabiegi otwierają przed Tobą całkowicie nowe sposoby na aranżację przestrzeni. Jak zmienić kolor mebli ogrodowych, płotu lub podłogi na tarasie, by nadać im niepowtarzalny styl? I co zrobić, by podkreślić naturalne usłojenie drewnianych elementów? Podpowiadamy!

Tapety na ścianę

Tapety na ścianę znowu bardzo modne, a producenci zasypują nas okładzinami w niesamowite wzory. Starajmy się jednak nie popaść w przesadę - wyraziste motywy stosujmy z rozwagą, by zdobiły, a nie irytowały.

Zobacz wideo

Nowoczesne i kolorowe przedszkole w Kościerzynie. Robi wrażenie!

Nowoczesne i kolorowe przedszkole w Kościerzynie. Robi wrażenie!

do kolejnych wnętrz przedszkola. Fot. Pracownia CGL Wąskie i długie korytarze utrzymane są w kolorach mięty, bieli i pomarańczy, tworzących wraz z wielobarwnymi oprawami oświetleniowymi zaskakujące efekty światłocieniowe. Ściany korytarzy pokryte są w niektórych miejscach farbą magnetyczną, a także

Najnowsze