meble ogrodowe miloo

Wioleta Bednarczyk/DZ

Meble Miloo opowiadają swoją własną, niepowtarzalną historię

Meble Miloo opowiadają swoją własną, niepowtarzalną historię

Meble Miloo Home to połączenie luksusu z przygaszonymi barwami, delikatności ze świeżością i wygody z nowoczesnym pięknem. To też różnorodne style i tonacje kolorystyczne, które sprawiają, że produkty odnajdą się w każdym domu.

Meble ogrodowe: na leżąco

Ciepło. Czas, by wygodnie wyciągnąć się w ogrodzie, na działce, na tarasie, na balkonie. Na leżaku, leżance, hamaku, nawet... skrzyni.

Meble ogrodowe: czas relaksu

Cieszmy się ciepłymi dniami i spędzajmy jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Najlepiej wygodnie ułożeni w fotelu, hamaku lub na leżaku. Albo biesiadując przy stole.

Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

Najważniejszym trendem w meblach ogrodowych jest nadawanie im form typowych dla modeli wewnętrznych. Dzięki temu w ogrodach i na tarasach pojawiły się nie tylko ciekawe stylistycznie modele, ale też coraz bardziej wygodne. Obecnie królują tu kilkuosobowe, modułowe sofy o miękkich wyściełanych

Jak urządzić taras?

Jak urządzić taras?

atmosferyczne, sofy (prawa i lewa) po 4555 zł, fotel 2995 zł, stolik 1750 zł, Miloo/House & More Fot. Materialy promocyjne ZIELONO W GŁOWIE Donica ogrodowa z polietylenu, proj. Teresa Sapey, 30 x 41 x 42 cm - od 619 zł, 49 x 68 x 70 cm - od 1549 zł Vondom/Le Pukka Z DESZCZUŁEK I PLECIONE Mebla z drewna

Najnowsze