malowanie mebli pistoletem

10 najczęściej popełnianych błędów podczas malowania mebli

10 najczęściej popełnianych błędów podczas malowania mebli

Marzy ci się własnoręcznie malowana szafa, różnokolorowe krzesła lub odnowiony po babci stół, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zobacz czego unikać, a twój pierwszy pomalowany mebel będzie wyjątkowy.

Szare ściany w mieszkaniu projektanta

Bez koloru szarego, czarno-białej fotografii, czegoś miękkiego pod stopami i dobrego szezlonga Fabio Sapienza nie mógłby żyć. A przynajmniej nie tak spokojnie.

Drewniane podłogi - wszystko co powinieneś wiedzieć

Drewniane podłogi to piękne kolory i ciekawe usłojenie, naturalność i ciepło. Pytanie tylko, co wybrać: klasyczny parkiet, rustykalne deski czy może nowoczesne panele Postaramy się odpowiedzieć na kilka najczęściej stawianych pytań.

Zobacz wideo

Wnętrza pełne pamiątek w warszawskim domu z historią

Wnętrza pełne pamiątek w warszawskim domu z historią

. A ile rodzinnych pamiątek odzyskaliśmy! – wspomina właścicielka. Dom urządziła wiekowymi meblami znalezionymi na strychu, pracami swojego stryja (Kazimierza Tomorowicza, byłego rektora warszawskiej ASP) i własnymi. Bo sama też skończyła ASP. Oprócz malowania wycina, szlifuje, a ostatnio

Sylikony

; najczęściej jest to kartusz około 300 ml, choć są też mniejsze - tubki 40-90 ml. Czasem sylikony dostępne są w formie aerozolu; wtedy mają pojemność 300-750 ml. Uwaga! Jeśli kupujesz sylikon w kartuszu, zaopatrz się też w mechaniczny lub pneumatyczny pistolet - bardzo ułatwia on pracę. Co to jest Są tworzywem

Najnowsze