lodówka wolnostojąca

Karolina Mucha

Jedno czy dwudrzwiowa? Do zabudowy czy wolnostojąca - jak wybrać dobrą lodówkę [PRZEGLĄD MODELI]

Jedno czy dwudrzwiowa? Do zabudowy czy wolnostojąca - jak wybrać dobrą lodówkę [PRZEGLĄD MODELI]

Lodówka to podstawowe wyposażenie kuchni. Dzięki niej żywność dłużej zachowa świeżość i będzie lepiej smakowała. Wybór odpowiedniej lodówki to nie lada wyzwanie. Podpowiadamy, jak wybrać dobry sprzęt.

Lodówka do zabudowy: zalety tego rozwiązania

Lodówka do zabudowy jest aktualnie jednym z częściej wybieranych sprzętów AGD. Nie da się ukryć, że dobra, odpowiednio dobrana, lodówka pod zabudowę jest rozwiązaniem praktycznym, a przede wszystkim niezwykle estetycznym. Sprawdźcie, jakie zalety posiada lodówka do zabudowy.

Lodówki do 2000 złotych - jaką wybrać? Polecane modele

Szukasz funkcjonalnej i niezawodnej lodówki? Remontujesz kuchnię i szukasz nowego urządzenia? Zależy Ci na tym, by lodówka pasowała do kuchennej aranżacji i nie chcesz wydawać na sprzęt fortuny? Podpowiadamy, jak wybrać lodówkę za mniej niż 2000 złotych.

Polski projekt: Pastelowe kuchnie z pracowni Cztery Deski

dużej staranności wykonania. W skład linii wchodzą: wolno stojąca kuchnia kompaktowa FREE, wisząca kuchnia modułowa FLY oraz stół jadalny LOVE. FREE to kompaktowa kuchnia wolnostojąca, wyposażona w lodówkę, płytę grzewczą i zlew z baterią. Łatwa do podłączenia, w dowolnej chwili może stanąć w nowym

Niezwykła Osada w centralnej Polsce

wyposażonym aneksem kuchennym ze zmywarką do naczyń i lodówką. Mimo że dominującym kolorem we wnętrzach budynków Osady jest biel, nie brakuje tam kolorystycznych akcentów - na ścianach wzdłuż blatów kuchennych położono płytki włoskiej firmy Marazzi z serii Concreta, czerpiącej inspirację z takich materiałów

Najnowsze