legowisko dla dużego psa

KM

Kącik dla zwierzaka w mieszkaniu - jak urządzić?

Kącik dla zwierzaka w mieszkaniu - jak urządzić?

Zwierzak to najlepszy przyjaciel człowieka. Darzy bezgraniczną i bezinteresowną miłością, wita nas po powrocie do domu z największą radością, a swoją słodką mordką poprawi humor nawet w najgorszy dzień. Warto zadbać, by pupil miał w domu swój prywatny kącik. Podpowiadamy, jak go urządzić!

Buda dla psa - jak wybrać najlepszą?

Wiele psów mieszkających w domach z ogrodem lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i drzemać w swoim własnym kącie, gdzie mogą odpocząć od zabaw z domownikami. Aby buda dla psa była dla zwierzaka komfortowa, trzeba wybrać jej odpowiedni rodzaj, dopasowując ją do potrzeb i wielkości czworonoga. Zobaczcie, jaka buda dla psa będzie najlepsza dla waszego pupila.

Jak przygotować dom na przybycie psa?

Adopcja psa to poważna decyzja, która ma wpływ na całe życie - twoje i psa. Dlatego warto ją dobrze przemyśleć. Jednym z pierwszych wyzwań jest przygotowanie domu na przyjęcie nowego lokatora.

Zobacz wideo

Pies i kot - gadżety dla pupila

Pies i kot - gadżety dla pupila

Ta smycz ma chyba wszystko to, o czym może marzyć i pies i jego właściciel. Ergonomiczny uchwyt, zwijana taśma smyczy, miska na wodę, pojemnik na smakołyki dla pupila, latarką LED, zegarek oraz miejsce na torebkę na odchody ? wszystkie te elementy sprawiają, że smycz Dog Leash Smart jest jak

Regionalna zupa chrzanowa

ok. 30-50 dkg żeberek wędzonych, ok. 30 dkg kiełbasy wiejskiej surowej wędzonej , 2 marchewki, 1 pietruszka (korzeń), kawałek selera korzeniowego, wielkości jajka, 1 nieduża cebula, 1-2 korzenie chrzanu, sok z jednej cytryny, 200 ml kwaśnej wiejskiej

Najnowsze