ledy nowoczesne

red.

Lampy stojące - wielki klasyk powraca w nowoczesnym wydaniu

Lampy stojące - wielki klasyk powraca w nowoczesnym wydaniu

Jeszcze niedawno lampy stojące kojarzyły się ze staroświeckimi wnętrzami bez określonego stylu. Dziś klasyk oświetlenia powraca w nowoczesnym wydaniu i jest szalenie modny. Jakie lampy stojące sprawdzą się najlepiej? Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego oświetlenia?

Męska rzecz - urządzamy kuchnię faceta

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to kobiety mają decydujące zdanie co do aranżacji salonu, sypialni, łazienki. Nie inaczej jest w przypadku kuchni. Stereotypowo postrzega się to pomieszczenie jako królestwo Pani domu. Zwykle kuchnie są więc urządzone w stonowanych, ciepłych, pastelowych kolorach, z pięknymi dodatkami i dekoracjami. Jak jednak wyglądałaby typowo ?męska" kuchnia?

Dom z akwarium

Ozdobą tej nowoczesnej architektury jest przede wszystkim natura. Zarówno z zewnątrz, w postaci wypielęgnowanego ogrodu, jak i we wnętrzu, gdzie najważniejszym elementem jest wielkie, bajecznie kolorowe akwarium oceaniczne.

Hit! Podświetlane szkło z grafiką

Hit! Podświetlane szkło z grafiką

wzorami. Źródłem światła są umiejscowione na krawędziach, zamknięte w aluminiowym profilu ledy.  Dzięki specjalnemu przygotowaniu matrycy, światło rozproszone jest na całej powierzchni, nawet na tak dużych formatach, jak 2 na 3  m. Niewielka grubość matryc (4 mm) pozwala na łączenie ich wraz z

Najnowsze