lawenda czy fioletowa ściana

Karolina Mucha

Fioletowe dodatki do mieszkania

Fioletowe dodatki do mieszkania

Kolor, który pierwszy kojarzy się nam z jesienią to zdecydowanie fiolet! Fioletowe wrzosy to nieodłączny element zakończenia każdego lata. Dodatki do mieszkania w kolorze fioletowym będą idealnym pomysłem podtrzymania wrzosowego klimatu. Dzięki nim nasze mieszkanie zyska nowy, przytulny wygląd o szlachetnym kolorze. Doradzamy, jakie dodatki powinniście wybrać!

Ultra Violet - kolor roku 2018. Jak wprowadzić go do wnętrz?

Co roku Instytut Panteon, autorytet w kwestii trendów kolorystycznych, wybiera najmodniejszy kolor na 4 sezony. W tym roku króluje ultra violet. Z czym kojarzy się ten odcień? Jak wprowadzić go do wnętrza? Z Jakimi meblami i dodatkami najlepiej się skomponuje? Podpowiadamy!

W różnych odcieniach purpury

Dni stają się coraz krótsze, lato odchodzi, w pamięci zostają wrzosy, lawenda, smak śliwki. Zobacz jak te przepiękne kolory mogą wyglądać w aranżacji domu.

Zobacz wideo

Kolor z dalekiej podróży

;, przełamanej dodatkami w odcieniu zieleni sawanny, wniosą kojącą energię do salonu. Prowansji to pomarańczowo-brązowa ziemia, głęboko zielone krzewy fioletowych winorośli oraz pola lawendy ciągnące się aż po horyzont. Pogodny nastrój i ciepło tych barw najlepiej sprawdzą się w kuchni i jadalni

Najnowsze