lampy wiszące jaka cena ikea

Lustra łazienkowe - najbardziej funkcjonalne rozwiązania

Lustra łazienkowe - najbardziej funkcjonalne rozwiązania

Lustra łazienkowe muszą spełniać pewne warunki. Przede wszystkim, powinny mieć odpowiednie rozmiary i idealnie wpasowywać się w aranżację pomieszczenia. Jednak to nie wszystko - lustra łazienkowe mogą też optycznie powiększać łazienkę oraz zapewniać dodatkowe miejsca do przechowywania. Sprawdźcie, jakie lustro łazienkowe wybrać.

Red Dot dla lampy IKEA

Lampa wisząca z kolekcji IKEA PS 2014 ?W ruchu? została nagrodzona w międzynarodowym konkursie wzornictwa Red Dot Award. Produkt doceniono za przemyślane rozwiązanie projektowe, designerski wygląd oraz zaskakującą, lecz prostą funkcjonalność przyciemniania oświetlenia.

Kuchnia na wymiar - dlaczego to dobry wybór? Podpowiadamy, jak zaprojektować kuchnię na wymiar

Kuchnia na wymiar daje nam o wiele większe możliwości aranżacyjne niż gotowy zestaw, który możemy kupić w sklepie. Zabudowę na zamówienie dopasujemy lepiej do rozmiarów kuchni oraz do naszych potrzeb.

Nowatorskie formy okapów

Nowatorskie formy okapów

, przełamując surową atmosferę wnętrza a kontrast podkreśli zarówno bogatą formę okapu, jak i ascetyzm wnętrza . Fot. elica.co.uk Okap kuchenny może być też wysuwany z blatu gdy jest potrzebny. Gdy zakończymy przygotowywanie posiłku, wsuwamy go na poprzednie

Ikea - nowości w kuchni

Ikea - nowości w kuchni

  Okap ma bardzo interesującą formę. Wygląda jak lampa (i również taką funkcję spełnia). Można go zawiesić w dowolnym miejscu pomieszczenia. Cena to 2 499zł.   Fot. IKEA   ''Lodówka w szufladzie'', to dwie szuflady chłodnicze, które można umiejscowić pod blatem roboczym

Najnowsze