lampy sufitowe kule

Redakcja

Jak dobrać lampy sufitowe do stylu wnętrza?

Jak dobrać lampy sufitowe do stylu wnętrza?

Oświetlenie jest niezwykle ważnym elementem aranżacji. Oprócz tego, że wpływa na nasz nastrój oraz zdrowie oczu, może wnieść do przestrzeni ciepło i optycznie ją powiększyć. Warto pamiętać również o tym, że lampy pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną. Dobierając je, należy więc wziąć pod uwagę styl, w jakim urządzone jest nasze wnętrze.

Lampy dla dzieci: pomysłowe propozycje do pokoju chłopca i dziewczynki

Lampy dla dzieci, do pokoju chłopca i dziewczynki. Pobudzą wyobraźnię, stylowo rozświetlą i pięknie udekorują wnętrza najmłodszych. Przedstawiamy wybrane modele wiszące, ścienne oraz na biurko i stolik.

Z cyklu "Design po polsku": Kaspa - oświetlenie z ręcznie formowanego szkła

Kaspa to polska marka, która powstała z miłości do designu i tradycyjnych metod obróbki szkła. Szlachetne materiały i piękna forma to najprostszy przepis na stworzenie dobrego produktu. Czym zaskakuje Kaspa? Poznajcie historię tej rodzimej marki. Odkrywamy też inne ikony oświetlenia "made in Poland".

3 sposoby na rozjaśnienie sypialni

3 sposoby na rozjaśnienie sypialni

rozjaśnianiu sypialni. By wnętrze nabrało nowego charakteru i blasku warto zainstalować lampy sufitowe, przyda się także lampa stojąca i koniecznie lampki nocne po obu stronach łóżka. Dobrze, by wszystkie były w jednym stylu, bo to wprowadza porządek do aranżacji. W sypialni dobrze wyglądają lampy z

Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej

sobie na później, najpierw trzeba ustalić, które miejsca wymagają jakiego oświetlenia i przy pomocy jakich opraw możemy je uzyskać. Sala weselna, którą wynajmiemy, zapewne będzie wyposażona w lampy sufitowe. Warto zastanowić się nad przysłonięciem ich półprzezroczystą tkaniną, którą upniemy w ozdobny

Najnowsze