lampki kule bawełniane

Dekoracje świąteczne. Ozdoby na Boże Narodzenie, które kupisz i zrobisz sam

Dekoracje świąteczne. Ozdoby na Boże Narodzenie, które kupisz i zrobisz sam

Dekoracje świąteczne sprawiają, że wnętrza naszych domów zyskują wyjątkowy klimat, a Boże Narodzenie staje się niezapomniane. Jakie ozdoby możemy kupić w sklepach, a jakie warto wykonać samodzielnie?

Modne cotton balls w świetnych cenach

Bawełniane kule z ledowymi żarówkami, czyli cotton balls, podbiły serca Polaków. Podczas wyprzedaży dostępne są w atrakcyjnych cenach. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja mieszkania.

Cotton ball - lampki, które stały się hitem!

Cotton ball, czyli bawełniane kule z ledowymi żarówkami, podbiły serca Polaków. Początkowo pojawiały się w pokojach dziecięcych, jednak szybko stały się hitem również w innych pomieszczeniach w mieszkaniu. Kuleczki wykonane z delikatnego materiału, w ciepłych kolorach, będą piękną i romantyczną dekoracją!

Cotton balls w aranżacji wnętrz. Pomysły i inspiracje

Cotton balls w aranżacji wnętrz. Pomysły i inspiracje

poszczególne nitki powinny być dobrze ze sobą sklejone, a więc żadna nie może odstawać, ani się przesuwać. Po przygotowaniu kul nadchodzi czas na nakładanie lampek do swoich cotton balls. Jeśli otwory są za małe, można powiększyć je nożyczkami, a jeśli za duże, wystarczy przykleić lampki klejem na gorąco. Po

Barszcz ukraiński

Około 50 dag buraków czerwonych (najlepiej drobnych - odmiany czerwona kula),włoszczyzna z włoską kapustą,4-5 ziemniaków,0.5 kg pomidorów (świeżych lub mrożonych),niepełna szklanka fasoli Jaś lub drobniejszej perłowej,po 2-3 łyżki koncentratu pomidorowego i z czerwonych buraków,200 ml śmietany 22

Najnowsze