lampion ze słoika

Edyta Jabłońska, jabloniee.pl

Świąteczny lampion ze słoików

Świąteczny lampion ze słoików

Nie wiesz co zrobić z pustymi słoiczkami? Proponujemy efektowny lampion świąteczny. Blask zamkniętych w szkle świec ma niepowtarzalny urok, a jeśli dodatkowo słoiczek ozdobimy brokatem, światło rozbłyśnie tysiącami iskier.

Zrób to sam: pojemniczki, wazony, lampiony

Dziś - ekologicznie i ekonomicznie. Nie wydając praktycznie ani grosza, możemy wyczarować uroczy wazon, lampion czy pojemnik. I nie wymaga to jakichkolwiek zdolności manualnych - rzecz dla każdego!

Ozdoby na święta: zainspiruj się zimą!

Za oknem błękitne niebo i oprószone śniegiem drzewa. Na szybach domów i samochodów - srebrzyste pióropusze namalowane przez mróz. Tak wygląda wymarzona, bożonarodzeniowa sceneria! A we wnętrzu? Wykorzystaj mroźne motywy do dekoracji świątecznego domu!

Zobacz wideo

Nie tylko IKEA - gdzie kupować niedrogie i ładne wyposażenie domu?

Nie tylko IKEA - gdzie kupować niedrogie i ładne wyposażenie domu?

sklepów. Oprócz niedrogich ubrań, można kupić sporo modnych dodatków, głównie w skandynawskim stylu. Są lampiony, tace, pojemniki na klucze, ale także koce. Dużo jest tanich misek, słoików, talerzy, szklanek. Jeśli nie chcesz wydawać dużo na dekoracje, to jest sklep dla ciebie. W każdym z marketów

Zrób to sam: wystrój z odzysku

Zrób to sam: wystrój z odzysku

: Zamiast wyrzucić puszki do śmietnika, spróbujcie przerobić je na miłe dla oka doniczki. Na przykład takie, jak TA . Fot. Agata, autorka blogu mojekreacyjki.blogspot.com Puszki równie łatwo można przerobić na lampiony. Ot, choćby taki, jak TEN . Fot. boginieprzymaszynie.blogspot.com Jeśli

Najnowsze