lampion aluminium

Wioleta Bednarczyk

Altany ogrodowe i pergole. Stylowe sposoby na relaks pod chmurką

Altany ogrodowe i pergole. Stylowe sposoby na relaks pod chmurką

Altany ogrodowe i pergole to marzenie wielu miłośników odpoczynku pod chmurką. Dają wiele możliowści i podkręcają styl aranżacji. Zobaczcie na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszego zadaszenia.

Balkon perfekcyjnie urządzony

Mieszkając w bloku trudno o posiadanie ogródka. Jednak może nam go zastąpić balkon - możemy na nim stworzyć wspaniałe miejsce do odpoczynku, pełne roślin, ziół i kwiatów. Masz balkon, ale nie masz pomysłu, jak go urządzić? Podpowiadamy, czym się kierować, by był funkcjonalny i piękny!

Zimowe wnętrze w stylu Aspen

Surowe drewno, puszyste pledy i dywany, ciepło murowanych kominków, naturalne skóry i szkło. Marzysz o pięknym i przytulnym wnętrzu jak z luksusowych zimowych kurortów? Zobacz, jak je wyczarować!

House & more - piękne meble i dodatki

House & more - piękne meble i dodatki

wnętrza i pozwalają dosłownie wykończyć całą aranżację, dzięki czemu czujemy się w niej lepiej. Jakie dodatki oferuje House &  more? Znajdziecie tam tekstylia: poduszki, koce i narzuty w rożnych wariantach kolorystycznych i przepięknych wzorach. Nie brakuje także lam i lampionów, które podświetlą

Ogród w stylu romantycznym

techniką decoupage - mebel ręcznie zdobiony. Poniżej owalny stolik na trójnogu, pomalowany na lekki wrzos, przecierany. Ozdobią werandę lub ogród każdej romantyczki. Fot. www.mojestoliki.pl Lampion ze szkła matowego i aluminium. 8,5-centymetrowy uchwyt umożliwia powieszenie go np. na drzewie

Najnowsze