lada barowa w kuchni

Redakcja

Salon z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym to nowoczesna aranżacja i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do naszego mieszkania i domu. Salony z aneksem kuchennym pozwolą nam na zagospodarowanie przestrzeni w sposób najbardziej efektywny i praktyczny. Dzięki temu nasz mały dom lub nieduże mieszkanie będą mogły przeżyć swoją drugą młodość, a my optycznie zaoszczędzimy na miejscu, dzięki połączeniu dwóch pomieszczeń w jedno.

Kamień dekoracyjny: Stylowy dodatek do każdego wnętrza

Kamień dekoracyjny to idealny dodatek do dekoracji ścian w każdym wnętrzu. Kamienne ściany kojarzą nam się zarówno z zamkowym bezpieczeństwem, jak i z szerokimi lobby prestiżowych hoteli czy fotografiami drogich apartamentowców. Moda na kamień naturalny i jego tańszą wersję - kamień dekoracyjny, upowszechniała się ostatnio na tyle mocno, że podobny efekt prestiżowego wnętrza możemy uzyskać także we własnym domu. Sprawdźmy zatem jak wykorzystać tę nietypową dekorację, by stanowiła ciekawy element w naszych wnętrzach.

Kuchnia w kawalerce - inspiracje

W kawalerkach jest zawsze bardzo mało miejsca. Urządzenie takiego mieszkania to nie lada wyzwanie - trzeba wykazać się sprytem i sprawić, by było ono funkcjonalne. Jak urządzić kuchnię na tak małym metrażu? Podpowiadamy!

Nowojorska restauracja Atomix - minimalizm i koreańska kuchnia

Nowojorska restauracja Atomix - minimalizm i koreańska kuchnia

sprzyjająca degustacji przy 14 - osobowej ladzie. Wygodę zapewniają wysokie, barowe stołki o intrygującej formie. Rozmieszczenie poszczególnych elementów w przestrzeni ma wciągnąć odwiedzających w świat restauracji, gdzie każdy klient staje się przez moment częścią tego niezwykłego miejsca.

Projekt: kuchnia ze stalową wyspą

Dobrym pomysłem jest wydłużenie blatu o co najmniej trzydzieści centymetrów z jednej strony i dostawienie siedzisk wyższych od standardowych - stołków barowych lub krzeseł na wysokich nogach nazywanych hockerami. Wtedy wyspa stanie się dwufunkcyjna. Będzie nam służyła nie tylko do przygotowywania

Restauracja Sycylia

Restauracja Sycylia mieści się w Zielonej Górze. Lokal serwuje włoską kuchnią, a także dania barowe. lubuskie Zielona Góra Wrocławska 19 65-001

Najnowsze