kwitnące egzotyczne rośliny doniczkowe

Jak zaprojektować balkon, żeby móc czerpać z niego jak najwięcej satysfakcji? Prezentujemy trzy różne aranżacje.

Na kilku metrach balkonu

Na kilku metrach balkonu

Minioranżeria, altanka dla dzieci, kącik kawowy - małe balkony mogą być zieloną enklawą w środku miasta. W letnie dni i wieczory to idealne miejsce wypoczynku.

Jak wyeksponować żywe rośliny we wnętrzach?

Sezon wiosna/lato 2017 zapowiada się kwitnąco! Żywe rośliny doniczkowe to obecnie jeden z najważniejszych trendów wnętrzarskich. Zobacz, jakie w tym roku będą modne, i jak je efektownie wyeksponować. Niektóre rozwiązania mogą cię zaskoczyć.

Numer 11/2005

Temat numeru - Jak urządzić wygodną i stylową sypialnię. * Pomysłowe rozwiązania w mieszkaniach Czytelników. * Aranżacje inspirowane folklorem z różnych stron świata. * Koronki - wzory, które uwiodły projektantów. * Laminaty - blaty trwałe i niedrogie. * Wybieramy lampę nad stół. * Glazura - najmodniejsze serie kolorystyczne. * Egzotyczne rośliny doniczkowe o efektownych kwiatach.

Restauracja Patio, Kielce

Niepowtarzalna restauracja w formie tropikalnego ogrodu z mnóstwem egzotycznych roślin, oraz zwierząt np. żółwi, tukana, oraz ptaków. W ofercie gastronomicznej znajdują się dania kuchni europejskiej. świętokrzyskie Kielce Aleja Solidarności 34 25-323

Najnowsze