kwiaty zwisające doniczkowe

Angelika Sobańska

Paproć nefrolepis - jak dbać o najpopularniejszą paprotkę domową?

Paproć nefrolepis - jak dbać o najpopularniejszą paprotkę domową?

Paproć nefrolepis to jedna z ulubionych i najbardziej popularnych roślin doniczkowych. Swoją popularność zawdzięcza pięknym, zielonym liściom i nieco egzotycznemu wyglądowi. W końcu pochodzi z tropików! Zobacz jak pielęgnować tę roślinę w domu.

Doniczki na balkon - idealne na kwiaty, zioła i drzewka - wybraliśmy najciekawsze modele

Chcesz posadzić kwiaty na balkonie? Marzy ci się ogródek z ziołami i drzewka ozdobne? Mamy ozdobne doniczki na balkon, które pomogą zaaranżować piękną przestrzeń. Z czego powinny być doniczki na balkon, jakie modele najlepiej się sprawdzą? Jakie zioła do doniczki na balkon wybrać? Przychodzimy z pomocą i podpowiadamy!

Begonia bulwiasta (Begonia × tuberhybrida)

Soczyste kwiaty begonii bulwiastej lśnią gamą różowych, żółtych, pomarańczowych i karminowych odcieni albo czarują śnieżną bielą. Tłem dla nich, co prawda czasem mało widocznym spod płatków, są mięsiste, zazwyczaj ciemnozielone liście. Begonie te świetnie nadają się do ogrodu jak i do doniczek.

Gwiazda betlejemska to kwiat nie tylko na święta. Pielęgnacja i uprawa poinsecji

brak, a także skąpe ulistnienie lub zwisające liście i przesuszone podłoże rodzi obawy, że gwiazda betlejemska przedwcześnie straci urodę. Jak sprawić, by gwiazda betlejemska i kalanchoe ponownie zakwitły? Gwiazda betlejemska - kwiat delikatny na niskie

Kosmiczne doniczki

dopilnować, aby w pełni wykorzystać możliwości aranżacyjne jakie nam stwarza jej konstrukcja. W szczelinie posadzono zwisające tilandisje i epifilum o czerwonym zabarwieniu. Kwiaty, ceramiczny podest i szklana kula w różnych nietypowych formach to główna idea kolekcji. Twórcą zależało na stworzenie

Najnowsze