kwiaty w gobelinie

Wioleta Bednarczyk

Wiklinowe meble i akcesoria: hit 2020 roku. Są świetne do każdego domu

Wiklinowe meble i akcesoria: hit 2020 roku. Są świetne do każdego domu

Wiklina powraca na salony. W 2020 roku to jeden z najpopularniejszych materiałów do produkcji mebli i akcesoriów. Ponieważ ręcznie plecione cuda z duszą bohemy współgrają z każdym domem, ogrodem i stylem, a co najważniejsze - pozwalają tworzyć dom w duchu eko.

Polski dom i ogród w stylu boho. To wyplatany raj z odrobiną egzotyki

Wiklina, bambus i rattan to najważniejsze materiały stylu boho, które w 2020 roku nie mają sobie równych. Unikatowe, ręcznie plecione cuda z duszą bohemy współgrają z każdym domem, ogrodem i stylem. To rattanowe kwiaty, pawie ogony czy rajskie wzory i sploty. Zobacz, jak je zaprezentować w mieszkaniu i ogrodzie, by stworzyć przytulną i nieformalną aranżację boho.

Wnętrza w stylu orientalnym

Styl orientalny jest ciągle aktualny i może mieć różne oblicza. Od prostych, oszczędnych form zaczynając, przez szlachetne materiały i kończąc na subtelnej ornamentyce.

Hity wnętrzarskie sprzed lat. Jak kiedyś mieszkaliśmy?

. Jeżeli ktoś tęskni za podobnymi wyrobami nadal można je zakupić np. w Cepelii. A co jeśli wolimy bardziej tradycyjne formy sztuki? Również malarstwo olejne wprowadzało przyjemny nastrój do każdego wnętrza. Radosne pejzaże z jeleniami, dumne żaglowce walczące z siłą oceanu czy też proste kwiaty w wazonie

Numer 1/2007

, które umilą nam czas spędzony przy lekturze Spacerkiem po kuchni - płytki, drewno, wykładzina, czyli co wybrać na podłogę Zieleń Bielszy odcień bieli - rośliny kwitnące zimą W wersji mini - proste, ale bardzo dekoracyjne kompozycje z ciętych kwiatów Rynek Strój dla łazienki - efektowne zestawy szafek

Najnowsze