kwiaty na komary

red.

Sposoby na komary w domu - będziesz spać spokojnie

Sposoby na komary w domu - będziesz spać spokojnie

Komary zakłócają nasz odpoczynek nie tylko w ogrodzie i na łonie natury. Wkradają się także do naszych mieszkań również tych w mieście. W czasie sezonu burzowego mogą być szczególnie dokuczliwe. Zobacz, jak się przed nimi skutecznie bronić.

Rośliny odstraszające komary

Nie pozwólmy komarom zepsuć romantycznych wieczorów w letnim saloniku. W walce z latającymi natrętami pomogą nam rośliny odstraszające komary.

Jak urządzić balkon?

Najwyższa pora otworzyć szeroko drzwi balkonowe i pięknie urządzić balkon. Możemy na tych kilku metrach kwadratowych stworzyć sobie prawdziwy letni salon.

Zobacz wideo

Jak ochronić balkon przed komarami

Jak ochronić balkon przed komarami

Najlepiej posadzić w donicach i balkonowych skrzynkach intensywnie pachnące ROŚLINY, których zapachu komary nie tolerują. Lawenda, bazylia, mięta, plektrantus oraz pelargonia pachnąca (tzw. geranium) wydzielają przez kwiaty i liście olejki eteryczne - ich woń stworzy zaporę zniechęcającą intruzów

Tematy wnętrzarskie listopad

płytka dekor kuchnia płytki ala kamień taboret wysoki żarówka lampa żółty salon świece na komary na komary na owady moskitiera sufit podwieszany sypialnia na antresoli jaki materac wybrać materac lampy owadobójcze aranżacje kwiatów na stół

Najnowsze