krzesła lakierowane w poznaniu

stylizacja Urszula Niemiro, tekst Arletta Liro

Wnętrza: mieszkanie inspirowane malarstwem

Wnętrza: mieszkanie inspirowane malarstwem

Kilkusetmetrowy apartament jest jak galeria. Pośród mebli vintage, świetnego designu i współczesnych obrazów, prym wiodą majstersztyki meblarstwa z sygnaturą Alberto Pinto.

Nowoczesny wystrój starej warszawskiej willi

W starej willi na warszawskim Żoliborzu połączono klimat dawnych wnętrz z nowoczesnością. Nowa aranżacja willi respektuje jej modernistyczny charakter, jednocześnie dodając nowoczesne elementy inspirowane latami 60. Zobaczcie to kreatywne wnętrze.

Co zrobić ze starymi meblami?

Przeprowadzasz remont w mieszkaniu, wymieniasz meble na nowe, a może chcesz tylko odświeżyć wystrój swoich czterech kątów? Pamiętaj, że starych mebli nie należy wyrzucać na zwykły, osiedlowy śmietnik. Zazwyczaj wystawiane są do tego celu specjalne kontenery przeznaczone na odpady wielkogabarytowe. Najlepiej jednak od razu samemu zorganizować transport gratów do punktu zbiórki odpadów, gdzie przyjmowane są za darmo np. do Stena Ekostacji. Są też inne sposoby na pozbycie się niechcianych przedmiotów z mieszkania. Oto kilka z nich.

Zobacz wideo

Wnętrza inspirowane podróżami

Wnętrza inspirowane podróżami

, sofa w stylu émpire przyjechała z Nowego Jorku. Nad nią wisi amerykańskie lustro z początku XIX wieku (tzw. styl federalny). fot. Sylwester Rejmer Osiem lat temu Felicja Bilska porzuciła swoje poukładane życie socjologa i ruszyła w świat, do Azji. W Indiach poznała męża Sławomira. Pierwszą

Krakowskie mieszkanie - funkcjonalność z charakterem

Krakowskie mieszkanie - funkcjonalność z charakterem

. Wiele rozwiązań dyskretnie ukryto w ścianach oraz pod gładkimi płaszczyznami zabudów. To majstersztyk nowoczesnego projektowania. - Oprócz stołu, krzeseł i kanapy nie mamy żadnych mebli, które można kupić w sklepie. Wszystkie zostały narysowane przez Gosię i zrealizowane przez moich

Najnowsze