kotara salon zamiast ściany

sprawdź też:

salon

AO, projekt: Warsztat Wnętrza Ewa Sołonin, zdjęcia: Joanna Alexandrowicz

Oryginalne mieszkanie z oranżerią w Warszawie

Oryginalne mieszkanie z oranżerią w Warszawie

Choć mieszkanie znajduje się w środku miasta czuje się w nim bliskość natury. Wszystko dzięki stylowej oranżerii, skandynawskiej stylistyce i naturalnym materiałom.

Kolorowe tekstylia - szybki i prosty sposób na metamorfozę wnętrza

Kolorowe tekstylia to świetny pomysł na odmianę wnętrza bez generalnego remontu. Wystarczą nowe poduszki, obrusy, zasłony. Wielobarwne, z ciekawym splotem. Zobaczcie, jak osiągnąć niebanalny efekt.

Aranżacje wnętrz w stylu glamour

Styl glamour to mroczna elegancja, świetlisty szyk, barokowe bogactwa i subtelna gra dodatków. Czy wnętrze inspirowane nim może być wygodne i funkcjonalne?

Zasłony: kotara zamiast ściany lub drzwi

Zasłony: kotara zamiast ściany lub drzwi

mięsistego weluru. Trochę mieszczańskiego salonu, trochę teatralnej scenografii - nic dziwnego, bo właścicielka mieszkania jest z zawodu scenografem. ARANŻACJE WNĘTRZ - TKANINY. Aneks sypialny zaaranżowany we wnęce po dawnej garderobie może w każdej chwili zniknąć - wystarczy zaciągnąć kotarę z aksamitu. Do

Barszcz ukraiński

selera) zwiąż nicią, włóż do dużego garnka, dodaj utarte jarzyny, zalej 6 szklankami wody, lekko posól, przykryj i postaw na niewielkim gazie, niech się gotują. Wypłucz i pokrój pomidory, włóż je do rondelka, podlej odrobiną wody, dodaj łyżeczkę masła i duś (jeśli się spieszysz, możesz zamiast pomidorów

Najnowsze