korek w paskach

Meble do przechowywania - ciekawy design, odnawialny surowiec

Meble do przechowywania - ciekawy design, odnawialny surowiec

Grupa studentów wydziału Rycotewood Furniture Centre na uczelni City of Oxford College zaprojektowała niezwykłe meble do przechowywania. Do ich wykonania wykorzystano jeden z najbardziej odnawialnych surowców na świecie, a wśród projektantów znalazł się Polak, Marcin Waszak.

Limitowana kolekcja IKEA autorstwa polskiej projektantki

Seria HJÄRTELIG zmieni wasze mieszkanie w oazę spokoju. To meble i akcesoria, które mają za zadanie nie tylko dekorować wnętrza i sprawnie służyć w codziennym użytkowaniu, ale również przypominać, że powinniśmy cieszyć się życiem we własnym tempie, nie zważając na pędzący obok świat. Za przełożenie tej idei na język aranżowania wnętrz tym razem odpowiedzialna była polska projektantka, Maja Ganszyniec.

Poradnik: wszystko o tapetowaniu

Ogromna różnorodność tapet sprawia, że tak chętnie wybieramy je jako dekorację ścian. Dla tych, którzy będą tapetować pierwszy raz, przygotowaliśmy praktyczny poradnik.

Prezenty na Dzień Ojca

pomysłowo umieszczono na pasku, doskonale sprawdzają się podczas przewracania przysmaków na ruszcie. Koszt: 89,90 zł. Grill Smokey Mountain to podręczna wędzarnia, która rozszerzy repertuar grillowanych potraw każdego Ojca w zupełnie nową stronę: kawałki mięsa, drób oraz ryby, a wszystko przygotowywane

Efektowny bukiet. Krok po kroku

owijamy gumą, na końcu mocno związując oba końce. Wlewamy do naczynia wodę. Oczyszczone z liści i kolców pędy róży z owocami umieszczamy  między gumowymi paskami. By jeszcze skuteczniej ustabilizować ich pozycję, na dno naczynia wrzucamy skały. Dodajemy kolejne elementy, tym razem, ogołocone dzikiej

Najnowsze