konserwacja klamek w oknach

Materiał promocyjny

Budujesz dom, remontujesz mieszkanie? Pamiętaj o wyborze dobrych okien

Budujesz dom, remontujesz mieszkanie? Pamiętaj o wyborze dobrych okien

Okna potrafią pięknie udekorować bryłę domu i dodać stylu każdemu wnętrzu. Jednak powinny być również funkcjonalne. Poznaj znaczenie ważnych parametrów i skorzystaj ze wskazówek, które pozwolą rozpoznać najlepsze produkty do domu i mieszkania.

Wybór drzwi wejściowych do domu

Drzwi wejściowe to jeden z najważniejszych elementów każdego domu. Są niezbędne, ale jednocześnie stanowią jego wizytówkę. Budujesz właśnie nowy dom albo planujesz gruntowny remont? Musisz więc pomyśleć o stylowych, ale i praktycznych drzwiach zewnętrznych. Jak wybrać najlepszy model? Mamy dla ciebie kilka cennych wskazówek.

Powitaj wiosnę lśniącymi oknami

Przeszklenia są na tyle istotnym elementem dekoracyjnym nowoczesnych projektów architektonicznych, że to właśnie dzięki nim dom zyskuje wyjątkowy charakter. Bez wątpienia najlepiej prezentują się wtedy, gdy są czyste, a wiosenne mycie okien to niejednokrotnie nie lada wyzwanie. Czy istnieją rozwiązania zwiększające odporność okien na zabrudzenia? Jak zaplanować konstrukcję okien, aby zapewnić wygodny dostęp do wszystkich kwater podczas ich czyszczenia? Jak prawidłowo myć i konserwować okna, by były sprawne i pięknie prezentowały się przez długie lata?

Nowy standard komfortu

Nowy standard komfortu

niezwykle funkcjonalny system sterowania elektrycznego INTEGRA?. Zawsze do wyboru jest uchwyt na górze lub klamka na dole skrzydła. W każdym z w/w przypadków okna Nowej Generacji VELUX są optymalnym sposobem oświetlania poddasza, gdyż mają one o 10% większą szybę w stosunku do poprzedniej oferty

Łazienka jasna i wygodna

trwałość. Poliuretanowa konstrukcja, inaczej niż w oknach z PCW, jest uformowana jako jedna część, co sprawia, że naroża profili są gładkie i bez połączeń - nie gromadzi się na nich wilgoć i kurz, a okna nie wymagają konserwacji. W konstrukcji okien zastosowano też rozwiązania ThermoTechnologyTM, w której

Najnowsze