komody w stylu shabby chic

Tekst: Edyta Jabłońska, Monika Utnik-Strugała, zdjecia: East News, Bulls, Free/living4media, Free/Seasons, 2M media, Eloisa Conti, Enrika Samulionyte, Photographee.eu/Shutterstock.com, producenci

Postarzane i przecierane meble oraz sprzęty. Postarzanie w stylu shabby chic

Postarzane i przecierane meble oraz sprzęty. Postarzanie w stylu shabby chic

Postarzane meble triumfalnie wkraczają do wnętrz. Nawiązują do tradycji i rodzinnych historii, wskazują na nasze korzenie. Są tak modne, że w sklepach znajdziemy wiele całkiem nowych sprzętów, wystylizowanych na stare.

Czym malować drewniane meble? Najlepsze farby i preparaty

Czym pomalować drewniane meble? Fary akrylowe, kredowe, lakiery, bejce, woski - wybór preparatów do malowania, a raczej wykończenia drewnianych mebli jest ogromny. Co wybrać? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Styl wiejski we wnętrzach - zaczerpnięte z natury

Aranżacje wnętrz w wiejskim stylu są przytulnie, swobodne, naturalne. Ich wystrój powinien być jak najprostszy. Takie naturalne wnętrza znów wracają do łask.

Zobacz wideo

Pokój dziecka: Jak wybrać biurko dla ucznia?

Pokój dziecka: Jak wybrać biurko dla ucznia?

zaskakujące nowymi pomysłami. Biurka powstają z drewna, płyt meblowych, z plastiku, ze szkła i stali. Bez względu na to, jaki styl preferujemy, znajdziemy biurka pasujące do wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim, shabby chic, i wielu innych. Odpowiednia postawa Odpowiednie biurko powinno wymuszać

Najnowsze